Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Міцна сім"я - запорука добробуту держави.


14 жовтня в приміщенні РДА відбулась робоча зустріч голови РДА Івана Дрогобецького з головами сільських рад, дільничними інспекторами, фахівцями з соціальної роботи та соціальними робітниками.
Ключовим питанням зустрічі стало питання вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.
Під час наради Іван Дрогобецький наголосив на основних положеннях соціальних ініціатив Президента України, метою яких є підвищення якості життя для сімей з дітьми, створення   сприятливих умов для повноцінного розвитку кожної дитини, гарантований захист прав, інтересів та свобод дітей з боку держави наголосивши, що   слід зосередитись на якості соціальної роботи.
Серед показників ефективності ми можемо бачити: в тих населених пунктах, де є фахівець з соціальної роботи   очікується зменшення кількості вилучених дітей. Чим раніше фахівець з соціальної роботи   потрапить в сім»ю, познайомиться з нею, визначить можливі ризики і почне з нею працювати, тим більша вірогідність, що ситуацію можна вчасно змінити на краще і зберегти родину. Жодна сім»я на закріплених територіях не має залишитись поза увагою», - зауважив голова РДА Іван Дрогобецький.
На нараді було наголошено на алгоритмі роботи фахівців із соціальної роботи: виявлення сімей, оцінка потреб для вирішення подальших шляхів співпраці з сім»єю, взаємне поінформування суб»єктів соціальної роботи та, власне, допомога сім»ї із залученням різних установ, громади та активу   села, закладів для подолання складних життєвих обставин.
У рамках програми, передбаченої новими соціальними ініціативами Президента України "Діти-майбутнє України",   було порушене питання дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, щодо забезпечення останніх житлом. Головою Свалявської РДА Іваном Дрогобецьким,   з перших днів перебування на займай ній посаді, було визначено конкретні кроки в покращенні роботи в цьому напрямку, і як наслідок одна особа з числа дітей сиріт та двоє дітей сиріт поставлені на квартирний облік, що дає їм можливість отримати   житло за рахунок держави. А також Іван Дрогобецький наголосив, що соціальний квартирний облік необхідно вести у кожному населеному пункті Свалявського району.
Отже, пріоритетним завданням фахівців визначено підтримку сім»ї на всіх етапах кризи з метою недопущення потрапляння дітей в інтернатні заклади, повне охоплення послугами найуразливіших категорій населення, проведення профілактичної роботи з дитячою та молодіжною аудиторією. Адже міцна сім»я - запорука добробуту держави.

В.о. директора Свалявського РЦСССДМ Е.Лавренюк 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com