Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  22.10.2013

Пріоритетні напрямки соціальної роботи фахівця із соціальної роботи в громаді

На виконання соціальних ініціатив Президента України та з метою інформування громадськості про пріоритетні напрямки соціальної роботи фахівця в громаді 17 жовтня 2013 року фахівцями із соціальної роботи Свалявського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Клименко М.І. та Русин М.В. в с.Дусино було проведено інформаційно-просвітницький захід.   До участі у заході залучено голову Дусинської сільської ради Годю Р.І., секретаря Шипович В.П. та колектив сільської ради, а також представників Дусинської, Плав»янської та Росошанської шкіл.
Фахівці із соціальної роботи розповіли присутнім про свою діяльність та основні завдання і пріоритетні напрямки соціальної роботи на території сіл Дусино, Плав»я, Лопушанка та Росош.  
Серед розглянутих питань особливу увагу було приділено пошуку кандидатів для створення на території сільської ради прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу з метою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та налагодження ефективної співпраці між Свалявським районним центром соціальних служб   для сім»ї, дітей та молоді та установами, яка дозволила б забезпечити більш якісну соціальну підтримку тих жителів сіл, що її потребують.
Під час інтерактивного діалогу учасники мали можливість обговорити проблемні питання населення та отримати обґрунтовану відповідь щодо ролі фахівця із соціальної роботи у їх вирішенні.
Зокрема, було наголошено, що питання покращення якості життя та забезпечення послугами сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги стоїть на особистому контролі голови Свалявської РДА Івана Дрогобецького,   фахівців із соціальної роботи Свалявського районного центру соціальних служб   для сім»ї, дітей та молоді та безпосередньо - голови територіальної громади Романа Годі. Саме для цього всі вищезгадані суб»єкти соціальної роботи реалізують соціальні ініціативи Президента України, метою яких є добробут кожної сім»ї району.

Марина Клименко фахівець із соціальної роботи Свалявського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com