Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Професійне свято – День автомобіліста

27 жовтня відзначили своє професійне свято автомобілісти. Це свято не тільки працівників автотранспортного комплексу, а й усіх автолюбителів.
За сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень   у сфері надання послуг із перевезення пасажирів та з нагоди Дня автомобіліста відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації кращих працівників у сфері автотранспортних перевезень.
Перевезення вантажів та пасажирів на території району здійснюється залізничним та автомобільним транспортом. Маршрутна мережа внутрішньорайонного автобусного сполучення загального користування складається із 193 маршрутів, з яких 69 міжміських та 124 приміських маршрутів. Щодня маршрути загального користування обслуговують понад 100 автобусів. Пасажирські перевезення в районі забезпечуються приватними суб»єктами господарювання (ТДВ "Свалявське АТП-12140"   у   2012 році припинило свою діяльність, так як автопарк підприємства був проданий і перейшов у приватну власність).
Станом на 01.10.2013 перевезення пасажирів на маршрутах загального користування здійснює 16 перевізників та 34 особи, як наймані працівники (водії). Вагома частка у здійсненні суб»єктами господарювання автобусних перевезень   складає надання послуг із перевезень пільгових категорій громадян, якими охоплено 28 населених пунктів району.
            Із 29 населених пунктів району охоплено автобусним транспортом загального користування 28, питома вага транспортної доступності складає 96,5 % (крім с.Вовчий).
Крім здійснення автобусних маршрутних перевезень загального користування, в районі добре розвинута така сфера послуг як   "таксі".   На обліку в Свалявській міжрайонній державній податковій інспекції перебувають   близько 72 СГД та 39 найманих працівників (водіїв).
Станом на 1 жовтня   2013 року територіальним обласним управлінням   Укртрансінспекції в Закарпатській області   видано на Свалявський район   59 ліцензійних карток на транспортні засоби сфери "таксі", що знаходяться у власності   51 особи-ліцензіата.
За статистичними даними, обсяги пасажирських перевезень автомобільним транспортом за січень-грудень 2012 року склав 1479,7 тис.пасажирів,   пасажирооборот при цьому становить 54,0 тис.пас.км, що порівняно з аналогічним періодом 2011 року відповідно становить 104,3%   (к-сть пасажирів) та   95,6%(пасажирооборот).
Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за перевезення пільгових категорій громадян пасажирським перевізникам у 2013 році компенсовано за рахунок субвенції з державного бюджету коштів   у сумі – 224,5 тис.гривень.
Всього в районі станом на 1 січня 2013 року нараховується 13932 громадян пільгових категорій, які користуються безкоштовними послугами автобусних перевезень громадського призначення. Станом на 1 жовтня 2013 року кількість таких громадян у районі склала 13 977 осіб.
Сьогодні взагалі неможливо уявити світ без транспорту, і в першу чергу без автомобіля, автобуса, залізниці. Саме тому професія водія залишається однією з масових. Це свято професіоналів і автолюбителів – людей, від яких залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства.

Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com