Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11 листопада відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації   (далі – ГР).

На засідання були запрошені заступник голови РДА Таліян М.Й. та Мішко М.М., представник Свалявського   районного управління юстиції, яка поінформувала про зміни до Закону України «Про громадські об’єднання» (інформація в рубриці «Громадське суспільство»).

Під час засідання було   визначено напрямки діяльності та затверджено План роботи громадської ради при райдержадміністрації,   бланк громадської ради. Заступник голови ГР   Канчі М.В. доповів про стан організації роботи з прийому документів на оформлення субсидій у Свалявській філії ПАТ «Закарпатгаз» (на що було отримано скаргу від мешканців міста). Крім того, було розглянуто звернення депутата Свалявської міської ради Стеця Михайла Івановича щодо незаконних будівельних робіт на захопленій прибудинковій території за адресою: м.Свалява, вул. Головна, буд. 60. Членами ГР одноголосно було прийнято рішення про порушення клопотання перед головою райдержадміністрації стосовно   вивчення питання, порушеного у зверненні, відповідними структурними підрозділами та інформування про підсумки його розгляду ГР і заявника. Заступником голови ГР Немеш М.П.внесено пропозицію розглянути на наступному засіданні ГР   питання «Дозвільна зайнятість дітей у вільний від навчання час».

Інформація провідного спеціаліста відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об»єднань громадян реєстраційної служби   Свалявського районного управління юстиції М.М.Мішко
 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com