Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 22 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Свалявщина схилила голови перед жертвами ГолодоморуГолодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства, яка могла зупинити життя всього українського народу. Саме 80 років тому мільйони наших співвітчизників були без жалю винищені голодомором.

У рамках ушановування пам"яті жертв голодомору минулої суботи на території меморіального парку в Сваляві відбувся мітинг-реквієм «Свічка пам"яті» за безневинно закатованими жертвами.
Вшанували пам"ять загиблих голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький, голова районної ради Іван Гартавел, перший заступник міського голови Василь Сверлович, заступники голови РДА Михайло Таліян, міського – Олександр Кепенач, керівники установ, організацій, громадськість району. Вони із запалених лампадок виклали хрест-символ голодомору, встановленого біля підніжжя меморіалу.

Ведуча Неля Головнич наголосила, що за своїм вражаючим масштабом голодомор перевершив втрати нашого народу у Другій світовій війні. Ця трагедія завдала українському народові непоправного удару, соціальні психологічні та демографічні наслідки якого дають про себе знати і сьогодні.

Історичний факт голодомору 1932-1933 років в Україні визнали чимало країн світу. Пам’ятники та пам"ятні знаки жертвам встановлені в багатьох населених пунктах та місцях їх захоронення в Україні.

- Ми зібралися тут, щоб схилити голови перед пам"яттю наших невинно загиблих співвітчизників. Наш обов"язок – об"єднати зусилля, зробити все можливе, щоб ці трагічні сторінки ніколи не були забуті. Це дуже потрібно для кожного з нас, для нинішнього й прийдешнього поколінь, для нашої єдності, для нашої віри у життя і справедливість, - зазначила Неля Головнич.

Ми повинні берегти пам"ять про такі сторінки нашої історії, що подібного не відбулося у майбутньому. Як наголошує глава держави, ми маємо зберігати історичну пам"ять і консолідуватися навколо ідеї української державності. Запалені тут поминальні свічки – це   знак нашої пам"яті, це – святий вогник, який зігріє душі загиблих, це – світло очищення задля нашого майбутнього, - впевнений Іван Дрогобецький.

Жертв голодомору вшанували хвилиною мовчання. Вічна пам"ять мільйонам безневинних жертв. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com