Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 16 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Підтримка і створення умов для творчого розвитку дітей

У п’ятницю, 22 листопада під керівництвом голови   райдержадміністрації Івана Дрогобецького було проведено круглий стіл з окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації стосовно завдань Глави держави щодо збереження і розширення в районі мережі позашкільних закладів освіти на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України».
- На виконання доручень глави за для забезпечення вільного, творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей, у Свалявському районі діє 34 гуртка. Усього   здобувають позашкільну освіту 510 учнів. Йде повна розбудова позашкільних навчальних закладів, - наголосив Іван Дрогобецький.

Кімнати гуртків обладнані новітніми ком’ютерами та меблями. У 2013 році закуплено радіомікрофони для занять вокальних гуртків, оформлено фойє новими сучасними стендами. З метою охоплення позашкільною освітою більшої кількістю дітей робота 7 гуртків проводиться на базі міських шкіл. Найбільша кількість дітей залучена в гуртках художньо-естетичного напрямку. Навчально-виховний процес у гуртках враховує творчу потребу дітей, що відбувається в ігровій діяльності і розвиває інтерес до пізнання. Відділ освіти, молоді та спорту   спільно з місцевими органами влади працюють над розширенням мережі позашкільних закладів, збільшенням охоплення учнів гуртковою роботою, пошуку позабюджетних джерел фінансування, впровадженням передових технологій виховної роботи.

Протягом 2012 року в РБК та клубних установах району для дітей проведено: культурно-освітніх та розважальних заходів - 966, з кількістю присутніх - 74454. У районі всього працює дитячих клубних формувань – 65, у яких беруть участь 1052 учасника. Роботу з дітьми організовують директори будинків культури та завідуючі клубними установами району та керівники гуртків художньої самодіяльності. Ця робота ведеться у 23 закладах культури району, керують ними завідувачі клубами та керівники на громадських засадах. Робота дитячих колективів художньої самодіяльності проводиться згідно з графіком занять та репертуарним планом. Учасники дитячих гуртків художньої самодіяльності беруть   активну участь у місцевих та районних оглядах-конкурсах, кращі в обласних. У цьому році солісти клубу с. Тибава взяли участь у Всеукраїнському пісенному фестивалі – конкурсі «Іван Попович збирає таланта».У   районі працюють 27 дитячих любительських об’єднань, в них учасників 471. Вони працюють у 23 клубних установах. Любительські об’єднання працюють згідно зі складеним річним планом роботи, проводять засідання один раз на місяць і мають різні   напрямки роботи: художньо-мистецькі - 11, 121 учасників, природничо - наукові - 9, 173 учасників , фізкультурно-оздоровчі – 1, 26 учасників, духовні - 1, 30 учасників, краєзнавчі – 3, 56 учасник, пізнавальне – 1, 10 учасників, проф. - орієнтаційне – 1, 25 учасників. Усі клубні заклади району мають тісну співпрацю з місцевими школами та позашкільними закладами, громадськими організаціями, сільськими радами, дитячими школами мистецтв.   Клубні працівники району   вишукують творчо обдарованих дітей у селі і залучають їх до участі в колективах художньої самодіяльності, проведенні різних масових заходів. Творчо обдаровані діти беруть участь умісцевих оглядах, а кращі з них виступають на районній сцені. Платні 2 дитячі гуртки   працюють при районному Будинку культури, це хореографічні гуртки, керівник Шишканинець Сніжана Олексіївна. Отож, у районі проводиться певна робота з дітьми та підлітками. Обдаровані діти та молодь залучається до проведення всіх культурно-мистецьких заходів. У РБК зібрано базу даних талановитих дітей та молоді Свалявського району.        
Також виступив очільник району, наголосивши на тому, що важливо як можна більше охопити позашкільною освітою дітей. Саме в гуртках, секціях відбувається підготовка молоді до активної професійної та громадської діяльності, проявляється   талант дитини. І тому наша задача - підтримати їх і створити умови для творчого розвитку. Проводити заходи щодо організації турнірів шкільних баскетбольних команд та проведення районних змагань з футболу серед сільських команд. Заходи з фізичної культури та спорту сприяють популяризації серед дітей і молоді спорту та навичок здорового   способу життя. Крім того, необхідно   залучати до гурткової роботи дітей соціально незахищених категорій і дітей з особливими потребами та тісно налагодити співпрацю педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів з батьками. Він запевнив, що з боку райдержадміністрації будуть створюватися всі належні умови для творчого, інтелектуального, фізичного та духовного розвитку дітей на виконання соціальних ініціатив Президента України. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com