Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 19 листопада 2013 року при першому заступникові голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. проведено нараду з питань виконання заходів затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.03.2013 №67 "Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів району", в ході якої взяли участь керівники виконкомів місцевих рад, житлово-комунальних служб, бюджетних установ та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Вище вказаним розпорядженням утворено районну комісію з координації проведення благоустрою і поліпшення санітарного стану населених пунктів, яка здійснює обхід населених пунктів району,   фіксує несанкціоновані сміттєзвалища та надає приписи про їх ліквідацію. Активізовано роботу адміністративних комісій з питань благоустрою та санітарного очищення, а також затверджено пропозиції щодо відшкодування юридичним та фізичним особам збитків, спричинених порушенням законодавства у сфері з благоустрою населених пунктів.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.12.2009 №443 зобов’язано виконкоми місцевих рад, а також відповідні служби району взяти на контроль заходи щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки.
Затверджено список відповідальних осіб, закріплених за місцевими радами з озеленення та благоустрою населених пунктів за участю працівників райдержадміністрації, санітарно-епідеміологічної станції та дільничних інспекторів районного відділу внутрішніх справ, якими згідно графіка   проводилося обстеження всіх населених пунктів району з метою виявлення порушень у сфері благоустрою   та санітарного стану населених пунктів.
Закінчено роботи по впорядкуванню узбіч автодоріг, прилеглих до них кюветів,   відновлено дорожніх знаків – 10 од.
Комунальним підприємством Виробниче управління комунального господарства в м. Свалява проведена значна робота по упорядкуванню квітників та газонів в місті побілку дерев, приведено в належний стан прибудинкові території, роботи з благоустрою території міського парку, обрізки аварійних дерев, а також ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.
          Починаючи з 01.01.2013р. по 19.11.2013р. виконано такі роботи по благоустрою населених пунктів району за наступними показниками :
- за зазначений період впорядковано зареєстрованих сміттєзвалищ всього :
4 - од.,
    - ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ всього: 495 од,
    - кількість вивезеного сміття всього: 27544 м 3 ,
      - кількість чоловік, зайнятих на роботах з благоустрою всього : до 787 чол., в т. ч. по населених пунктах : в усіх населених пунктах, в м. Свалява – ВУКГ та ПП „Комунал в с. Поляна”.,
      - розчищено джерел, потічків, канав – 57,4 км,
      - розчищено придорожніх смуг – 87,5 км,      
      - розчищено прибережних смуг – 59,5 км,
- упорядковано кладовищ - 52 од, , а також пам’ятники, меморіальні комплекси, братські могили та інші місця поховань та прилеглих до них територій,   під’їздів, шляхів, очищено придорожніх смуг;
      - обрізано дерев –275 шт,
      - вирублено дерев   - 165 шт,
      - висаджено дерев – 6500 шт.,
      - упорядковано зон відпочинку, парків скверів 26 од.
Виданим дорученням голови райдержадміністрації від 26.04.2013 №01-08/29 зобов’язано голів виконкомів місцевих рад та керівників ВУКГ в м. Свалява, філії "Свалявський райавтодор"   постійно утримувати в належному стані міські, сільські кладовища, проводити систематичне впорядкування територій (узбіч та кюветів) автодоріг в межах та за межами населених пунктів району.
Доручення   голови райдержадміністрації 13.11.2013 №01-08/82 визначено та оголошено 15-16 листопада 2013 року   Днями проведення благоустрою територій населених пунктів району.
Дане доручення розміщено на офіційному веб-сайті Свалявської райдержадміністрації та районної ради та відділом інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації висвітлено оголошення в районній газеті "Вісті Свалявщини" 16 листопада 2013 року №85-86 (8060-8061) під назвою "Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" триває", яким запрошено громадкість району взяти активну участь у проведенні даної акції.
Відповідно до розробленого плану заходів з проведення Дня благоустрою територій населених пунктів району у проведенні суботника взяли участь біля 3500 осіб.
Державними службовцями всіх рівнів 15 листопада 2013 року проведено   слідуючі роботи :
- ліквідовано 161 несанкціоноване сміттєзвалище на авторогах «Київ-Чоп», Свалява - Мукачево,   поміж населених пунктів Драчино, Пасіки, Сусково, Голубине, Ганьковиця, Черник, Дусино, Росош, Керецьки та м. Свалява;
- очищено придорожні канави вздовж доріг за межами всіх населених пунктів району та береги річок;
-   вивезеного побутового сміття всього – 3557 м3.
Виконкомами місцевих рад, підприємствами, організаціями та бюджетними установами району, власниками індивідуальних житлових будинків проведено очистку кюветів, каналів протяжністю – 51,8 км, берегів річок – 15,7 км, потічків – 12,4 км, придорожніх смуг – 51,8 км, смуг відводу під залізничні шляхи – 2,2 км, проведено відповідні роботи по обрізанню дерев – 25 шт., вирубано аварійних   дерев - 7 од.
Закінчено роботи по впорядкуванню узбіч автодоріг, прилеглих до них кюветів,   відновлено дорожніх знаків – 3 шт.
Також в зазначеній акції взяли участь працівники Мукачівського управління водного господарства та дільниці гірських річок (18 працівників), які провели   роботи по очищенню від несанкціонованих сміттєзвалищ береги річки Латориця, території біля мосту по вул. Верховнській в м. Свалява та в с. Пасіка, також провели роботи з очищення даних мостів від водних заторів та захаращень.
Комунальним підприємством Виробниче управління комунального господарства в м. Свалява організовано роботу з вивозу ліквідованих несанкціонованих сміттезвалищ на міське сміттєзвалища, а також проведено упорядкування газонів, (викорчування) квітників, роботи з благоустрою території міського парку, обрізання аварійних дерев та санітарній очистці міста.
За наслідками проведення Днів благоустрою населених пунктів району, відділом інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації висвітлено статтю в районній газеті "Вісті Свалявщини" 23 листопада 2013 року №87-88 (8062-8063) під назвою "Заходи, що дозволять зробити Свалявщину кращою", яку також розміщено на офіційному веб-сайті Свалявської райдержадміністрації та районної ради.

Відділ інфраструктури, житлово - комунального господарства та будівництва райдержадміністрації 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com