Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  На засіданні колегії розглянуто соціальні програми.Сьогодні, 28 листопада, під головуванням очільника району Івана Дрогобецького відбулося засідання колегії. У засіданні взяли участь заступники голови, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови міських рад. Питання, що були розглянуті на колегії:
1. Про стан фінансування соціальних виплат та рівень середньомісячної заробітної плати у сфері економіки.
2. Про стан виконання   районної програми зайнятості населення на 2013 рік.
Доповідав за вказаними вище питаннями в.о. начальника управляння соціального захисту населення Жданський І.І., який зазначив, що на сьогодні зберігається позитивна тенденція щодо підвищення рівня середньої заробітної плати. З метою підвищення рівня оплати праці найманих працівників та забезпечення їх роботи на умовах повної зайнятості проведено 43 засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де було заслухано 98 керівників суб’єктів господарювання. Крім того, доповів, що за січень-жовтень 2013 року в усіх сферах економічної діяльності району створено 695 робочих місць. Однак для значної частини створених робочих місць характерна низька заробітна плата, тимчасовий характер роботи, а тому поряд із створенням нових робочих місць відбувається процес ліквідації неефективних робочих місць. За цей період на обліку в центрі зайнятості перебувають 1605 осіб, з них працевлаштовано 863 особи. У відділі у справах сім’ї та дітей на обліку перебуває 479 багатодітних сімей та 1831 дитина з багатодітної   сім’ї. Згідно із Законом «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» допомогу отримали 450 малозабезпечених сімей. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення з питань, що стосуються соціальної захищеності тощо.
Виступила також заступник начальника районного центру зайнятості Івановчик А.Є стосовно зайнятості населення та наявності робочих місць у районі,   укладення із роботодавцями угоди, відшкодування роботодавцям коштів єдиного соціального внеску, виконання програми зайнятості населення району до кінця цього року.
Дрогобецький І.І. звернув особливу увагу щодо:
своєчасної виплати матеріальної допомоги пільговикам, зокрема ветеранам та інвалідам ВВв та афганцям;
отримання ними санаторно-курортних путівок;
оприлюднення списку пільговиків щодо черговості отримання санаторно-курортних путівок.
Наголосив на спільній роботі між відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації, на перегляді районних програм і віддати перевагу приорітетним програмам щодо їх фінансування. Зобов’язав голів місцевих рад своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам до кінця поточного року, забезпечити сплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com