Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Споживачі Свалявщини та постачальник електроенергії: назріли зміни у взаєминахНа засіданні громадської ради при районній державній адміністрації сторони вирішували, як дійти згоди

Питання, винесене на обговорення громадської ради при райдержадміністрації у поне-ділок, 25 листопада, було не просто актуальним, а надзвичайно гострим та наболілим. Тож і дискусія у сесійній залі адмінбудинку районної держад-міністрації та районної ради виявилася гострою, емоційною. А йшлося про дотримання договірних відносин між компанією-постачальником електроенергії – ПАТ „Закарпаттяобленерго” та споживачами – суб’єктами господарювання Свалявщини.
Розширене засідання відбулося за ініціативи громадської ради при РДА. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Дрогобецький, завідувач сектора НКРЕ у Закарпатській області Олександр Малюга, начальник Свалявського РЕМ Іван Островка, очільники правоохоронних та контролюючих органів, а також керівники суб’єктів підприємницької діяльності, що відгукнулися на оголошення громадської ради при РДА про проведення цього засідання.
Керівники суб’єктів господарювання, більша частина з яких – приватні підприємці, мали можливість   висловити власну позицію стосовно існуючого порядку оплати за спожиту електроенергію та звернутися із запитаннями до першого заступника генерального директора – директора з енергозбуту
ПАТ "Закарпаттяобленерго" Артема Мартинюка. Всі приватні підприємці, котрі взяли слово для виступу, наголошували: процедура оплати за послуги компанії-постачальника електро-енергії на сьогодні доволі заплутана, оскільки суб’єкти підприємницької діяльності згідно з додатком до договору, укладеного між кожним із них та ПАТ „Закарпаттяобленерго”, здійснюють передоплату за послуги. Через це, за словами промовців, довкола розрахунків за електро-енергію часто виникають конфліктні ситуації. Відтак присутні на розширеному засіданні громадської ради при РДА представники малого бізнесу Свалявщини наполягали на необхідності зміни підходу з боку ПАТ „Закарпаттяобленерго” до потреб споживачів-суб’єктів підприємницької діяльності. Підприємці також звернулися до керівництва ПАТ „Закарпаттяобленерго” про недопущення відключень через неспроможність споживачів здій-снювати авансові платежі до вирішення порушених питань.
Голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький звернув увагу представника компанії-постачальника електроенергії на те, що питання, пов’язані з оплатою за електроенергію споживачами Свалявщини, потрібно вирішувати більш гнучко, вникаючи в ситуацію кожного окремого споживача, незалежно від того, чи це суб’єкт господарювання, чи житель району.
– Як керівник виконавчої влади Свалявщини вбачаю свій обов’язок у тому, щоб зробити все можливе для вирішення наболілих питань у сфері взаємин між компанією-постачальником електроенергії та споживачами її послуг, що виникли в Свалявському районі. Для нормальної життєдіяльності району важливо, щоб ці проблеми вирішувалися таким чином, аби не викликали нарікань ані з боку бізнесу чи населення, ані з боку ПАТ   „Закарпаттяобленерго” і не створювали соціальну напругу. Оскільки на разі є претензії споживачів до порядку оплати за електроенергію, то закликаю керівництво ПАТ   „Закарпаттяобленерго” врахувати висловлені в цій залі побажання керівників суб’єктів підприємництва, тим біль-ше, що всі їхні очікування вписуються в рамки чинного законодавства, – підкреслив голова райдержадміністрації.
Ці слова Івана Дрогобецького присутні в залі підприємці зустріли схвальними оплесками.
Підсумовуючи всі виступи і пропозиції, голова громадської ради при РДА Володимир Станкович виніс на голосування членів громадської ради проект резолюції з порушених на розширеному засіданні дорадчо-консультативного органу при районній державній адміністрації питань. Цей документ того ж дня був доопрацьований робочою групою, склад якої підтримали присутні, і спрямований до центральних органів державної виконавчої влади.  

                      Наталія БУНДА. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com