Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

28 листопада 2013 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М., проведено нараду з автомобільними перевізниками району. В нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та перевізники району.
В ході проведення наради було наголошено на недопущення порушень вимог статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт" та забезпечення перевезення пільгових категорій населення, які відповідно до законодавства користуються такими правами. Також проведено аналіз стану перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі територій району. За наслідками проведеної наради зобов’язано перевізників району дотримуватись вимог та засад   Закону України ″Про автомобільний транспорт″.
При виявлені порушень вимог чинного законодавства з боку автомобільних перевізників району, з метою оперативного реагування, визначено контактну особу – Івашкович Віктор Вікторович – начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, моб.тел. 0501407989 для негайного їх усунення.

Відділ інфраструктури, житлово - комунального господарства та бьудівництва райдержадміністрації 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com