Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 22 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  28 листопада 2013 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. проведено нараду з питань забезпечення пасажирських автобусних перевезень на внутрішньорайонних маршрутах загального користування. На нараді були присутні керівники відповідних структурних підрозділів та автомобільні перевізники району.
Під час проведення наради було наголошено на недопущенні порушень вимог статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт" та забезпеченні перевезення пільгових категорій населення, які відповідно до законодавства користуються такими правами. Також проведено аналіз стану перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі територій району. За наслідками проведеної наради зобов’язано перевізників району дотримуватися вимог і засад   Закону України ″Про автомобільний транспорт″.
При виявленні порушень вимог чинного законодавства автомобільними перевізниками району з метою оперативного реагування визначено контактну особу – Івашковича Віктора Вікторовича – начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, моб.тел. 0501407989 для негайного їх усунення. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com