Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 грудня заступник голови райдержадміністрації Таліян М.Й. взяв участь у зустрічі з дітьми-інвалідами та їх батьками, що проходила в Закарпатському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. У зустрічі також взяли участь представники УПСЗН.
Михайло Таліян привітав присутніх і відмітив, що держава та уряд взяли на себе і виконують зобов’язання щодо надання   пільг людям з обмеженими фізичними можливостями, конституційно гарантують рівність з іншими громадянами можливості для участі в економічному, політичному і соціальному житті району. Також запевнив, що проблемні питання, порушені батьками та працівниками центру щодо опалення, будуть вирішуватися під час зустрічі голів облдержадміністрації та райдержадміністрації.
Крім того, працівники Будинку школяра провели з дітьми майстер-класи з виготовлення новорічних яскравих листівок та прикрас із бісеру на новорічні ялинки, працівника УСЗН подарували іграшки і матеріали для ручної праці. Закінчилася зустріч солодким столом, який організували для дітей благодійники та небайдужі до чужої біди громадяни. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com