Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Небайдужість до людей з обмеженими   фізичними можливостями

3 грудня відповідно до рішення Генеральної асамблеї ООН відзначається   Міжнародний день інвалідів. Цією категорією людей у Свалявському   районі опікуються: управління праці та соціального захисту населення, Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей,   соціальні працівники і кожен небайдужий громадянин суспільства.
          На сьогодні в районі на обліку в УПСЗН знаходяться   2 тис. 290 інвалідів, у тому числі дітей-інвалідів - 205 чоловік, інвалідів війни - 87 тощо.
          Цього року через управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   16 чоловік одержали інвалідні візки, 6 – крісла-стільці, 2– палиці, 1   – милиці ліктьові, 1 -   шведську стінку, 1- мобільний телефон для незрячих, виплачено компенсацію на бензин, ремонт та транспортне обслуговування 75 інвалідам на загальну суму 13,6 тис. гривень. Оздоровлено в санаторно-курортних закладах 14 інвалідів різних категорій. За рахунок субвенцій з держбюджету оздоровлено санаторно-курортним лікуванням 20 ветеранів. На реабілітацію направлено 27 інвалідів у Виноградівський реабілітаційний центр   геріатричного типу. Інваліди Великої Вітчизняної війни, інші категорії людей інвалідів круглий рік користуються пільгою на проїзд в автотранспорті.
          У навчальних закладах   району створені і працюють 21 волонтерський осередок.   З вересня по жовтень цього року   ними було зібрано продуктів харчування на суму 32 тис. грн., для онкохворих дітей на рахунки перераховано 14 тис. гривень до яких залучено 148 учнів.   Діти-волонтери допомагають старим, одиноким і немічним людям у придбанні продуктів харчування, у виконанні домашньої господарської роботи. Ці роботи виконують також просто добровольці – небайдужі люди, сусіди. За це їм велика вдячність і шана.
За активну участь у громадській роботі із соціального захисту інвалідів та з нагоди відзначення   Міжнародного дня інвалідів були нагородженні грамотами райдержадміністрації грамотами районної державної адміністрації Ганькулич М.М.,   Кагач О.І.,   надано інвалідам   грошову   допомогу   на   суму 4 тис.   350 грн. та   видано   5 продуктових наборів   на   загальну суму   215 гривень.
У цей день вшановував інвалідів   заступник голови райдержадміністрації Таліян М.Й., який   у своєму зверненні до присутніх зазначив:
- Міжнародний день інваліда визначено світовою спільнотою для того, щоб ми ще раз замислилися над тим, що необхідно зробити для створення гідних умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com