Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 22 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. відбулася нарада з керівниками житлово-комунальних служб щодо стану оплати за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги. Участь у зазначеній нараді взяли керівники житлово-комунальних служб, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час наради проведено детальний аналіз   фінансово-господарської діяльності підприємств житлово-комунального господарства району. Станом на 04.12.2013 активні підприємства у сфері житлово-комунального господарства   району   заборгованості   зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, з виплат заробітної плати та сплати за спожитті енергоносії не мають.
Проведений моніторинг розрахунків за житлово-комунальні послуги показав, що   заборгованість населення знижується шляхом укладання з боржниками мирних угод та реструктуризації давніх боргів. Крім того, поліпшено стан розрахунків споживачів усіх категорій.
Станом на 01.12.2013 комунальними підприємствами вчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії, виплачено заробітну плату та внесено відповідні сплати до Пенсійного фонду та бюджету.
Рівень сплати за спожиті енергоносії по району в цілому за січень - жовтень   2013 року становить (оперативні дані): за природний газ – 106,7 %, за електроенергію – 105,8 %, за послуги водопостачання та водовідведення –     105,2 %.
За наслідками проведеної наради надано зобов’язання енергопостачальним підприємствам, зокрема:   Свалявському РЕМ,   районній філії ПАТ "Закарпатгаз" та районному комунальному підприємству водопостачання   та водовідведення   постійно вживати   заходи, спрямовані на забезпечення своєчасної та в повному обсязі проплати за спожиті енергоносії та комунальні послуги в розрізі категорій споживачів і здійснюється постійний моніторинг   стану   поточних розрахунків за газ, електроенергію, послуги водопостачання та водовідведення. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com