Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Начальник обласної міліції допоможе свалявцям вирішити важливі питання

Минулої п’ятниці на Свалявщині з робочим візитом побував начальник обласного УМВС у Закарпатській області В.М.Варцаба. Найперше він разом з головою райдержадміністрації Іваном Дрогобецьким та міським головою Іваном Ланьо ознайомилися у черговій частині із засобами відеоспостереження, які включають у себе дві камери, встановлені в центрі міста. Завдяки цьому працівники міліції мають можливістть здійснювати спостереження за станом громадського порядку в Сваляві в режимі он-лайн. За словами генерал-майора, в області вже діють близько 150 камер спостереження, що дає змогу швидше розкрити дорожньо-транспортні пригоди, пограбування, інші злочини. А оскільки наша область – прикордонна, то й перекрити шлях контрабанді. Вся Європа, до якої ми прагнемо, має камери спостереження.
Начальник Свалявського РВ (з обслуговування Свалявського та Воловецького районів) УМВС України в Закарпатській області   Людвіг Файт на запитання, чи будуть у місті встановлювати ще відеокамери в людних місцях, відповів, що є намір придбати та встановити ще два засоби – при в’їзді та виїзді з районного центру.   Якщо у місті працюватимуть камери зовнішнього спостереження і люди про це знатимуть – це слугуватиме як профілактичний захід і тоді, можна сподіватись, зменшаться злочини. А також це полегшить роботу не лише працівників МВС, а й лікарів, а також структур, які займаються проблемами молоді.
Проходячи до адміністративної будівлі, генерал-майор запропонував свалявцям звести на ошатному подвір’ї капличку, яка стане духовним місцем, де праціники міліції перед і після служби матимуть можливість звіряти свої вчинки, отримати Боже благословення на добрі справи для блага людей.
В.М. Варцаба оглянув приміщення, поспілкувався з працівниками і вже в кабінеті начальника міліції відповів на запитання. Найперше присутні хотіли почути думку щодо об’єднання деяких міськ- та рай¬відділів, наскільки доцільно було це робити? Чи триватиме й надалі така реорганізація?
– Ми вивчаємо це питання, – мовив генерал-майор, – і аж до Києва дійшли... Отож можна вважати, що тоді було передчасно прийнято таке рішення. Подумайте: дві адміністрації, дві прокуратури, а   начальник міліції кидається від одних до інших… А ще коли взяти до уваги, скільки кілометрів потрібно проїхати, аби, примі¬ром, із Свалявського району добратися   до місця злочину в найдальше село Воловеччини! Узимку, до того ж, на “уазику”, – мине півдня. Скажу й таке, що із запи¬таннями стосовно цієї новації до мене підходили навіть працівники право¬охоронних органів під час особистого прийому громадян у вашому райвідділі. Отже, і їх це тривожить. Словом, працюємо над тим, аби повернутися до попереднього формату роботи.
– Як оцінюєте діяльність Свалявського відділення УМВС?
– Позитивно. Я на Свалявщині втретє і щоразу приїжджаю не через якусь прикру криміногенну ситуацію, а для того, щоб поспілкуватися з керівництвом та особовим складом, вирішити, якщо виникають, нагальні питання.
Голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький також зазначив, що особливих проблем у роботі відділення немає, а причина цьому – професіоналізм та тісна взаємодія з районною та міською   владою. Всі справи намагаємось вирішувати чітко, оперативно, без затягування. Так було, приміром, з виділенням приміщень для дільничних міліціонерів. Зараз всі вони мають обладнані кабінети. Користуючись нагодою, очільник району звернувся до обласного начальника УМВС посприяти відкриттю в Поляні опорного пункту, який би охоплював ближні села. Це дало б змогу оперативніше реагувати на злочини, крадіжки, швидше їх розкривати.
Ця пропозиція зацікавила генерал-майора і він із задоволенням її підтримав, навіть пообцяв допомогти кадрами.
Також під час бесіди виникло питання про передачу на баланс міської ради кінелогічного центру, що знаходиться на території Сваляви. За словами міського голови Івана Ланьо, в ньому можна б обладнати приміщення для утримання бродячих собак. А натомість міська влада профінансувала б придбання камер відеоспостережень для районного відділення міліції.
В.М Варцаба і дане питання пообіцяв вирішити позитивно. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com