Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 23 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ: „З усіх питань щодо отримання громадянами пільг соціальні працівники району мають працювати прозоро і чесно”

Стан фінансування соціальних виплат і виконання районної програми зайнятості населення на 2013 рік було проаналізовано днями на засіданні колегії райдержадміністрації. Вів засідання керівник районної державної адміністрації Іван Дрогобецький. У засіданні взяли участь перший заступник голови РДА Юрій Кошеля, заступник голови РДА Михайло Таліян, керівник апарату РДА Василь Легеза, очільники територіальних громад Свалявщини, керівники окремих структурних підрозділів РДА та установ району.
З обох питань порядку денного доповідав виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту населення Іван Жданський. У своєму виступі він наголосив, що цим структурним підрозділом РДА надається 18 видів соціальної допомоги; на обліку в управлінні соцзахисту населення за станом на 1 листопада цього року перебуває 13883 громадяни пільгової категорії, у тому числі 479 багатодітних сімей та 1831 дитина з багатодітної сім’ї; 204 громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; 2990 осіб з інвалідністю. І. Жданський також детально поінформував присутніх про соціальну підтримку, яку отримують представники пільгової категорії.
Голова райдержадміністрації Іван Дрогобецький вказав на недоліки в роботі управління соціального захисту населення, зокрема очільник району зазначив: „Робота працівників управління соцзахисту часом викликає нарікання з боку жителів району. І мені відомо, що більша частина цих нарікань має реальне підґрунтя. Скажімо, є питання щодо розподілу путівок. Поясніть мені, будь ласка, чому в приміщенні управління соцзахисту населення досі не вивішується список пільговиків, в якому було б зазначено черговість отримання ними санаторно-курортних путівок? З появою такого списку припинилися би зайві розмови і домисли. Причому наполягаю на тому, що цей перелік має бути укладений таким чином: чим більший вік громадянина, що має право на отримання путівки, тим вища позиція у цьому списку йому відводиться. У питанні забезпечення санаторно-курортними путівками соціальні працівники Свалявщини мають працювати прозоро і чесно. Втім, як і в усіх інших питаннях щодо отримання громадянами пільг. Ще вважаю за необхідне вимагати від соцпрацівників припинити практику, до якої вони вдаються не перший рік. Йдеться про те, що часто за рахунок соціальних програм, які фінансуються з районного бюджету, таких, як, наприклад, програма „Турбота”, допомогу отримують спритніші, більш наполегливі або краще поінформовані жителі району. Рекомендую вам розподіляти кошти на рівні частини між представниками пільгової категорії населення, щоб не виходило так, що хтось отримує пристойні суми, до того ж регулярно, а комусь грошей, виділених на допомогу тим, хто потребує соціальної підтримки, систематично бракує”.
Іван Дрогобецький зосередив увагу присутніх на питаннях, що стосуються виконання ними службових обов’язків: „Я вже неодноразово наголошував: той із вас, хто неналежно ставиться до проблем, з якими жителі району звертаються до органів державної влади, місцевого самоврядування, інших установ, хто допускає бюрократичну тяганину у вирішенні важливих для людей питань, має всі підстави задуматися про зміну роботи. Якщо ви обрали державну службу, то пріоритетом для вас мають слугувати виключно потреби заявників. Тому наполягаю: змінюйте стиль роботи, якщо досі цього не зробили. І не думайте, що ваше недбале ставлення до виконання службових обов’язків зійде вам із рук. У райдержадміністрації достатньо джерел інформації, щоб дати заслужену оцінку вашій професійній діяльності. Це стосується не тільки державних службовців, а й освітян і медиків. І можете не сумніватися – відповідні кадрові рішення не забаряться”.
За результатами розглянутих на засіданні колегії питань голова районної державної адміністрації Іван Дрогобецький дав відповідні доручення своїм заступникам, керівникам структурних підрозділів РДА, очільникам територіальних громад.
 
Наталія БУНДА. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com