Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10 грудня під головуванням заступника голови райдержадміністрації   Михайла Таліяна відбулася нарада з питань реалізації новорічних ялинок та проведення заходів з охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок у передноворічний період.
У нараді взяли участь керівники   відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації , лісогосподарських підприємств,   представник   Свалявського РВ   УМВС України в Закарпатській області, керівники виконкомів місцевих рад,
До святкування 2014-го   року в районі погоджено рішенням райради   заготівлю 400 новорічних ялинок (370 – ялинок, 30 – ялиць),   реалізація яких здійснюватимкться із обов’язковим маркуванням пластиковими бирками зі штрих-кодом.
Виконкомами місцевих рад спільно із ДП „Свалявське лісове господарство”,   буде організовано у спеціально визначених місцях (контори лісництв, на місцевих ринках) торговельні майданчики для оптової та роздрібної торгівлі новорічними ялинками.
          Через районну газету „Вісті Свалявщини” і офіційний ВЕБ-сайт Свалявської районної державної адміністрації   та районної ради населення буде повідомлено про вимоги природоохоронного законодавства та порядок придбання новорічних ялинок. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com