Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 21 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Створення нових робочих місць - одна з основних цілей райдержадміністрації

Головою райдержадміністрації Дрогобецьким І.І. 12 грудня проведено нараду щодо завдань і перспектив виконання Програми зайнятості населення на 2014 рік.
Заступник начальника УСЗН Жданський І.І. доповів, що відповідно до Програми зайнятості населення на 2014 рік передбачено створити у всіх сферах економічної діяльності 700 робочих місць. Такий результат буде досягнуто за рахунок   реалізації заходів, спрямованих   на розвиток основних галузей економіки, зокрема: промисловості, сільського господарства, будівництва, туризму і рекреації, торгівлі тощо; підвищення державних соціальних стандартів і гарантій. У громадських та інших роботах   тимчасового   характеру передбачається   залучати 310 осіб; 190 особам буде надано   послуги організації підприємницької діяльності та ведення власної справи; 220 осіб проходитимуть професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації.
Очільник району зауважив, що основною метою вказаної Програми є здійснення активної політики на ринку праці, підвищення ефективності використання трудового потенціалу району, реалізація державних гарантій щодо зайнятості громадян, посилення мотивації до легальної продуктивної зайнятості.   На виконанні цих завдань у кожному регіоні наголошував і наголошує Глава держави Віктор Янукович. Тож, голова РДА запропонував запровадити в практику укладання договорів між студентами останніх курсів середніх спеціальних навчальних закладів району та роботодавцями щодо забезпечення гарантій для випускників з працевлаштування за фахом після одержання освіти. Крім того,   сприяти розширенню кваліфікації робітників шляхом освоєння ними суміжних професій. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com