Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Вшануваання учасників ліквідації наслідків аварії на   Чорнобильській АЕС


12 грудня в районному Будинку культури відбулося зібрання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У зібранні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян, головний лікар районної лікарні Олександр Суран, виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту населення РДА Іван Жданський.
Відкрив зібрання голова Свалявської районної добровільної незалежної організації „Союз Чорнобиль України” Михайло Сарканич, який проаналізував стан справ із забезпеченням соціального захисту та оздоровленням учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, отримання ними пільг. У своєму виступі М. Сарканич відзначив, що районна виконавча влада Свалявщини з належною увагою ставиться до потреб чорнобильців і зауважив, що в ході зустрічі з головою РДА Іваном Дрогобецьким, яка відбулася днями, досягнуто принципової домовленості про забезпечення більш зручних умов для проходження чорнобильцями обстежень у лікарів, амбулаторного лікування в районних закладах охорони здоров’я та направлення на лікування чи оздоровлення в обласні медзаклади.
Заступник голови РДА Михайло Таліян подякував присутнім   ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС за їхній подвиг, коли 27 років тому їм довелося боротися   з наслідками жахливої техногенної катастрофи. М. Таліян також запевнив присутніх:
- Районна державна адміністрація докладе всіх зусиль для того, щоб забезпечити соціальну підтримку учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З усіма проблемними питаннями чорнобильці можуть у будь-який час звертатися до керівництва РДА – їм буде забезпечено дієву посильну допомогу.
Заступник голови РДА вручив почесні грамоти райдержадміністрації учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС   Петру Бочку, Миколі Ковалю, Василю Стеблею та голові Свалявської районної добровільної незалежної організації „Союз Чорнобиль України” Михайлу Сарканичу. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації   наслідків аварії на Чорнобильській АЕС для учасників зібрання виступили колективи художньої самодіяльності Свалявщини. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com