Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 22 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


25 грудня при першому заступнику голови райдержадміністрації Кошелі Ю.М. проведено нараду з автомобільними перевізниками району. У нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та перевізники району.
Під час   проведення наради було наголошено на недопущенні порушень вимог статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт" та забезпеченні перевезення пільгових категорій населення, які відповідно до законодавства користуються такими правами. Також проведено аналіз стану перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі територій району. За наслідками проведеної наради зобов’язано перевізників району дотримуватися вимог   Закону України ″Про автомобільний транспорт″.
За наслідками проведеної наради зобов’язано перевізників району провести внутрішні наради з найманими працівниками (водіями) щодо етикету спілкування з пасажирами, дотримання ними вимог статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт" та забезпечення перевезення пільгових категорій населення, які відповідно до законодавства користуються такими правами. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com