Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


24 грудня під керівництвом голови райдержадміністрації Дрогобецького І.І. за участі заступника голови райдержадміністрації   Таліяна М.Й., начальника Свалявського міжрайонного управління головного управління   Держсанепідслужби у Закарпатській області Черненка С.І., керівників відповідних структурних підрозділів РДА, заступника головного лікаря центральної районної лікарні по поліклінічній роботі Дідренцела Є.Ю., лікаря кабінету інфекційних захворювань Подолей І.А. відбулося засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації. Також керівники району зустрілися з колективом районної лікарні.    
Питання, порушене під час засідання: «Про виконання заходів Комплексного плану профілактичних та протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ   та   заходів   запобігання   можливого   ускладнення   грипу в   сезон   2013-2014 роках» і модернізація медичної галузі району.
У виступах відмічено, що станом на 15.12.2013 ситуація із захворюваності на ГРВІ в районі стабільна. За вересень-листопад за медичною допомогою   звернулися 1292 осіб, з них – 885 дітей до 18 років. Із них: місто – 709/546 дітей/, село – 583/339 дітей. Проведено навчання медпрацівників району з питань епідеміології, клініки, діагностики, лікування грипу, у тому числі пандемічного та пташиного гриппу, із завідуючими відділеннями та старшими медсестрами. Лікарем-бактеріологом проведено практичне навчання щодо збору матеріалу та відправки на дослідження в головне управління Держсанепідслужби у Закарпатській області. Ведеться моніторинг захворюваності один раз на тиждень, отримані дані передаются в міжрайонне управління головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області та управління охорони здоров’я.   Медпрацівників забезпечено в достатній кількості масками та рукавичками, інфекціоністи–респіраторами та окулярами. Передбачено перепрофілювання ліжок у ЦРЛ /терапевтичне відділення № 2/ для надання стаціонарної медичної допомоги хворим з важким перебігом грипу і ГРВЇ та ізолятори у всіх відділеннях ЦРЛ для ранньої ізоляції хворих на ГРЗ, грипом. У стаціонарі проліковано у вересні – 18/ 3 дітей/, жовтень – 4/1 дитина/, у листопаді – 7 /2 дітей/, у грудні – 4 /1 дитина/. Летальних випадків не було. Забезпечення лікувально-профілактичних закладів району медикаментами та дезрозчинами, засобами індивідуального захисту медпрацівників   у достатній кількості.                           За даними моніторингу рівень захворюваності на ГРВІ учнів загальноосвітніх шкіл епідпоріг не перейдено. При такій ситуації немає необхідності введення обмежувальних (карантинних) заходів. Комісія вирішила: посилити контроль за виконанням Комплексного плану профілактичних та протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ та заходів запобігання можливого ускладнення грипу в сезон 2013-2014 років;   посилити санітарно-освітню роботу з питань профілактики грипу та ГРВІ та періодично висвітлювати дану тематику в засобах масової інформації; забезпечити дотримання відповідного протиепідемічного режиму функціонування ДНЗ, закладів культури, торгівлі, аптек, громадського харчування, медичних закладів.
Підбиваючи підсумки наради, очільник району зауважив, що Глава держави Віктор Янукович наголошує на тому, що на особливому контролі повинне перебувати питання модернізації медичної галузі району, адже необхідно постійно забезпечувати захист наших громадян від масових хвороб. Від успішної і злагодженої роботи всіх фахівців значною мірою залежить здоров"я наших співвітчизників. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com