Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Питання щодо організації дозвілля школярів обговорили на засіданні громадської ради при райдержадміністрації

На засіданні громадської ради при райдержадміністрації, що відбулося днями, було розглянуто питання щодо організації змістовного дозвілля для школярів і студентів. У засіданні взяли участь перший заступник голови РДА Юрій Кошеля та заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Русин повідомив, що більшість гуртків діють на базі загальноосвітніх шкіл району, і ці гуртки – різного спрямування, тож учні можуть обрати ті, які їм до душі. В. Русин наголосив, що кількість школярів, які займаються в гуртках, могла би бути значно більшою, проте тут вирішальну роль відіграють батьки учнів. Оскільки доволі високе навантаження на учнів у школі, то не всі вважають за потрібне віддавати дитину в гуртки. Начальник відділу культури і туризму РДА Микола Ляхович розповів про діяльність гуртків естетичного напрямку.
У ході дискусії учасники засідання обговорювали, наскільки запропоновані юним жителям Свалявщини форми організації їхнього дозвілля відповідають реаліям сьогодення та очікуванням школярів і студентів, а також наголошували, що особливий інтерес у представників підростаючого покоління викликають заняття спортом та заняття за комп’ютером. Більшість промовців зійшлися на думці, що відділу освіти, молоді та спорту РДА слід більш активно інформувати учнів та їхніх батьків про наявність гуртків різного спрямування, а вчителям, які ведуть гуртки, пропонувати цікаву для школярів програму. Члени громадської ради акцентували увагу присутніх на засіданні керівників структурних підрозділів райдержадміністрації й на тому, що потрібно вести систематичний контроль за якістю гурткової роботи, щоб проведений час на цих заняттях приносив користь школярам.
Приділили увагу члени громадської ради й аналізу роботи спортивних секцій. Учасники засідання наголошували на тому, що відсоток школярів, які займаються в спортивних секціях міг би бути значно вищим. Зокрема, голова громадської ради Володимир Станкович зазначив: „Якщо для занять футболом у нас є і база, і тренери, і чимало охочих хлопців та юнаків займатися цим видом спорту, то для гірськолижного спорту база є – в Поляні чудовий гірськолижний комплекс, – а заняття з гірськолижного спорту системно не проводяться. І на гірськолижних трасах у Поляні можна зустріти школярів чи не з усіх районів Закарпаття, а з Свалявського району практично не буває юних гірськолижників. Керівництву відділу освіти, молоді та спорту рекомендував би налагодити системні заняття цим видовищним видом спорту”. Тож члени громадської ради рекомендували відділу освіти, молоді та спорту РДА спільно з керівництво ДЮСШ розширювати кількість видів спорту, з яких проводяться заняття, залучати молодих тренерів до роботи з школярами. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com