Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про історичні уроки, світоглядні цінності та реалії життя йшла мова на засіданні громадської ради при райдержадміністрації
22 січня відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, присвячене Дню Соборності та Свободи України, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Дрогобецький, його перший заступник Юрій Кошеля та заступник Михайло Таліян.
Відкриваючи засідання громадської ради, Іван Дрогобецький зазначив: „Важко переоцінити політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) держави. Урок, який нам усім слід винести з цієї доленосної для України події, на моє переконання, полягає в тому, що у дискусіях з політичних питань варто знаходити ті речі, які нас, громадян України, – незалежно від партійної, релігійної, національної приналежності – об’єднують, а не акцентувати увагу на наших відмінностях. Усі ви берете участь у громадському житті району, тож, впевнений – стежите за політичними процесами в нашій державі. У кожного з нас є свій погляд на події, що зараз відбуваються в Києві. Вважаю, що те протистояння, яке не вщухає вже кілька місяців, зумовлене доволі банальною причиною: бажанням певних політичних сил прийти до влади. Якщо ж оцінювати події, виходячи не з телевізійних репортажів про те, що відбувається в центрі столиці, а з реалій, в яких живуть регіони України – від сіл до міст-мільйонників – то головне, що варто відзначити – це те, що всі соціальні виплати надходять до адресатів вчасно, без перебоїв працюють всі служби, які забезпечують нормальну життєдіяльність населених пунктів. І це головне”.
Керівник районної виконавчої влади також висловив подяку членам громадської ради за сумлінну й ефективну роботу.
– Ви працюєте на громадських засадах, беручи участь у засіданнях громадської ради. Жваві дискусії на кожному засіданні цього консультативно-дорадчого органу свідчать про те, що ви щиро вболіваєте за сьогодення і майбутнє району, тому ділитеся своїми ідеями, досвідом, пропозиціями щодо вдосконалення тієї чи іншої сфери. Якби всі колегіальні органи – районні, обласні ради, парламент – працювали так само результативно, як громадська рада при райдержадміністрації, то рівень життя в нашій державі був би, гадаю, вищим. Районна державна адміністрація всі ваші рекомендації вивчає і візьме на озброєння в першу чергу ті з них, що пов’язані із завданнями, над якими зараз працюю разом із командою. Я вже неодноразово наголошував на нарадах із керівниками установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади: кожен із них несе персональну відповідальність за все, що відбувається в стінах установи, яку очолює. Йдеться і про трудову дисципліну, і про сумлінне виконання персоналом своїх службових обов’язків, і про доброзичливе ставлення до відвідувачів, і чи не найголовніше – про неухильне дотримання чинного законодавства. На жаль, не всі керівники усвідомлюють, що у випадку, коли вони не змінять свій підхід до роботи, то їм доведеться шукати собі роботу деінде. У райдержадміністрацію я прийшов працювати з чітким розумінням того, що у нас в районі може бути краще, ніж ми до цього звикли. Просто треба навести порядок. Не можу сказати, що районна виконавча влада вже цього домоглася. Ми тільки почали рухатися в цьому напрямку. Тому для мене важливо знати, яким є бачення цих процесів у громадськості, яку ви представляєте. Як керівник виконавчої влади району я зобов’язаний відповідати на запити жителів Свалявщини, крок за кроком реалізовувати проекти, співзвучні з їхніми очікуваннями. Звісно, у межах своєї компетенції. Я вдячний вам за щирість, за те, що об’єктивно оцінюєте все, що відбувається на Свалявщині, – звернувся до членів громадської ради Іван Дрогобецький.
Учасники засідання обговорили питання, пов’язані з політичною ситуацією в державі. Більшість промовців наголошували на тому, що на рівні населених пунктів немає соціальної напруги, оскільки немає підстав для її виникнення. У своїх виступах голова громадської ради Володимир Станкович, його заступники Владислав Безик і Михайло Канчі, заступник голови громадської організації інвалідів „Центр Ружа” Василь Мигович, голова Свалявської районної громадської організації „Правозахист” Василь Шетеля, голова райкому профспілки працівників культури Свалявського району Світлана Коробова та голова Свалявської районної профспілкової організації працівників освіти і науки Марія Немеш констатували: щоб сповідувати європейські цінності, не обов’язково бути громадянином держави, що входить до складу ЄС, адже головною з них є повага до закону, усвідомлення того, що жити потрібно так, щоб не зазіхати на права і свободи своїх співгромадян. Члени громадської ради також резюмували: в теперішній політичній ситуації важливо зберігати спокій, діяти винятково у конституційний спосіб, ухвалювати виважені рішення,   які б не дозволили радикально налаштованій частині суспільства втягнути країну у вир силового протистояння.    
Наталія БУНДА.               
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com