Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 21 Серпень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  31.01.2009

У переддень Нового року голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші представив нового керівника Свалявського району - Ігора Федиковича

На цю посаду його було призначено відповідним розпорядженням Президента України від 29 грудня 2009 року.

Якщо минулоріч Свалявщина знаходилася на 6 загальному місці комплексної оцінки соціально-економічного розвитку районів і міст області, то за підсумками січня-листопада піднялася до 4 місця. Стабільно перевиконується місцевий бюджет: станом на 30 грудня район виконав план доходів загального фонду зведеного бюджету на 102,5 відсотка (при середньообласному – 100,2%). Керівник краю констатував, що в районі відсутня протермінована кредиторська заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплати енергоносіїв і комунальних послуг, які споживаються бюджетними установами району.

– Такими ж темпами, я сподіваюсь, ви розпочнете і наступний рік, –звернувся до колективу адміністрації Олег Гаваші. –   Тим більше, що завершуєте цей з новим керівником – Ігорем Федиковичем. Думаю, ви знаєте Ігора Павловича, адже він народився на Свалявщині, в селі Березники. Маючи дві вищі освіти – аграрника і магістра міжнародного менеджменту, працюючи на різних керівних посадах, зокрема і голови адміністрації сусіднього Перечинського району, здобув цінний досвід, який допоможе йому в нинішній роботі.

Наприкінці, Олег Гаваші побажав новому керівнику району, мешканцям району успіхів у справах, реалізації задуманого. І, звичайно ж, здоров’я і Божої благодаті на весь наступний рік.

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com