Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Подолаємо рак разом. Про це говорили під час наради в Свалявській РДА

У вівторок, 4 лютого, коли світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби проти раку, з метою підвищення обізнаності населення про онкозахворювання як про одне із найстрашніших явищ сучасності, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цієї недуги на Свалявщині в райдержадміністрації відбулося засідання. У засіданні взяли участь очільник району Іван Дрогобецький, заступник голови райдержадміністрації Михайло Таліян, а також представники профільного відділу та фахівці галузі охорони здоров»я. Обговорювалися питання   про стан надання на первинному і вторинному рівні   онкологічної допомоги жителям Свалявського району та аналіз візуальних форм раку,   виявлених у занедбаній стадії.
Головний лікар центральної районної лікарні Олександр Суран поінформував присутніх, що у 2013 році в районі виявлено 120 онкохворих. З візуальними формами   локалізації раку – 40 чоловік, з них у І-ІІ стадії – 26, ІІІ-ІV – 14 осіб.   Основна причина злоякісних новоутворень – несвоєчасне звернення населення за медичною допомогою. Одним із недоліків є також відсутність онкопрофоглядів неорганізованого населення, пенсіонерів, одиноких людей.
Районний позаштатний акушер-гінеколог Віктор Вурста зауважив, що з початку 2013 року пройшли медогляд у гінеколога 8522 жінки. З підозрою на патологiчний стан молочної залози вони направлялися гінекологами, дільничними терапевтами, лікарями загальної практики та сімейної медицини, іншими спецiалiстами на консультацію до онколога. За цей період   оглянуто 208 жінок з діагнозом „мастопатiя”.
Підбиваючи підсумки наради, керівник райдержадміністрації Іван Дрогобецький зазначив:
-   Онкозахворювання – це не тільки питання здоров»я. Говорити про рак дійсно складно. Для нас головним залишається дотримуватися здорового способу життя, правильного харчування та виконуючи доручення Президента, влада зробить все можливе, щоб кожен громадянин пройшов обстеження в медичних закладах як району, так і області. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com