Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 14 Листопад 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Представляли Свалявщину

31 січня в Обласному будинку профспілок відбулася розгорнута виставка фоторобіт членів Спілки фотохудожників Закарпаття. У двох залах, великому і малому, 17 фотохудожників краю в тому числі одного фотомитця з Польщі і двох із Словаччини, було виставлено 60 оригінальних і неповторних полотен. Серед них і світлини наших земляків Миколи Поцка та Віталія Фенинця.
З словом привітання до учасників форуму звернувся художній керівник академічного хору „Кантус” Еміл Сокач. Він дав високу оцінку творчості фотомайстрів, побажав їм наснаги і нових фотовиставок. Голова Спілки крайових фотохудожників Володимир Ньорба побіжно охарактеризував роботи майже всіх майстрів, подякував їм за участь у такому потрібному на сьогоднішній день заході.
Свалявщину, як уже було сказано, гідно представляли знаний в широких творчих колах фотомайстер Микола Поцко з районного центру та молодий, перспективний фотограф з Солочина Віталій Фенинець. Перший на суд глядача виставив чотири світлини – неперевершену „Вівчарик”, а також широкопанорамні пейзажі району. Віталію Фенинцю подобається знімати піднебесні полонини, особливо вранішньої пори, коли з ущелин і прохолодних зворів піднімається густий туман, зависаючи на деякий час над плаями.
Друга частина фотофоруму в Ужгороді була не менш цікавою і дала можливість взаємокорисним знайомствам, що дуже важливо для митців в цілому і фотомайстрів зокрема.

Іван ФОТУЛ. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com