Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Підсумкова нарада щодо   роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації


6 лютого в малому залі районного Будинку культури відбулася підсумкова нарада щодо роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації за 2013 рік. У роботі наради взяли участь перший заступник голови РДА Юрій Кошеля, начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба, керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники сфери культури.
Перед присутніми виступив начальник відділу культури і туризму Микола Ляхович, який підвів підсумки діяльності закладів культури району за 2013 рік та окреслив перспективи подальшого розвитку закладів культури району в сучасних умовах.   У своєму виступі   він зазначив, що працівниками галузі культури у 2013 році головна   увага   приділялася   поліпшенню рівня роботи закладів культури та мистецтв району, посиленню їх ролі в організації культурного дозвілля та відпочинку населення району, збереженню та зміцненню матеріально-технічної   бази   установ культури   та   мистецтв.
Кращі працівники закладів культури за вагомий внесок у розвиток культури району, активну діяльність в організації культурно-дозвільного обслуговування населення були нагороджені грамотами райдержадміністрації, зокрема: директор будинку культури с. Родниківка Ольга Матушак, завідувач бібліотекою – філією с. Керецьки Марія Сакаль, керівник народного фольклорного колективу «Свалявські музики» Павло Личка, методист ЦРБ Жанна Грабар; грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації завідувач клубом с. Ганьковиця Ірина Фенинець, завідувач клубом с. Тибава Віталіц Бобаль, методист ЦРБ Жанна Грабар.  
На нараді також виступив перший заступник голови Свалявської   РДА Юрій Кошеля, який зазначив, що за попередній рік культурне життя району було на високому рівні, і тому нам є чим пишатися. Висловив свої побажання присутнім і звернув увагу на   плани, що потрібно реалізувати в цьому році. Він також зазначив, що діяльність культпрацівників повинна спрямовуватися на вдосконалення діючої мережі закладів культури і мистецтва, зміцнення їхньої матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних цінностей, задоволення культурних та духовних потреб населення й організацію його дозвілля, підтримку талановитої молоді, зміцнення та розширення міжнародних культурно-мистецьких зв’язків. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com