Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 18 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Комплексне пожежно-тактичне навчання на підприємстві   ТОВ „Форшнер-Україна”7 лютого 2014 року о 10 год. 30хв. працівниками Свалявського РВ УДСНС, спільно з представниками служб життєзабезпечення району (оперативна бригада Свалявського РЕМ, оперативна бригада Свалявської станції екстреної медичної допомоги, представники Свалявської райдержадміністрації та оперативна група Свалявського РВ (по обслуговуванню Свалявського та Воловецького   районів) УМВС провели комплексне пожежно-тактичне навчання на підприємстві   ТОВ „Форшнер-Україна” с. Неліпино вул. Шевченка, 24 Свалявський район.
Тема навчань : Гасіння пожежі та евакуація людей з виробничого цеху по виготовленню електричних джгутів для вантажних автомобілів                     на ТОВ «Форшнер Україна».
Основною метою даного заходу було відпрацювання механізму злагодженості в діях служб життєзабезпечення в умовах виникнення пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей. ( загальна кількість працюючих на підприємстві складає 750 людей).
Згідно з тактичним задумом, загорання виникло у виробничому цеху по виготовленню електричних джгутів, що знаходиться на другому поверсі триповерхової будівлі підприємства. Першочерговим діями керівництва об’єкту було оповіщення працівників підприємства про пожежу, проведення евакуації людей та вжиття першочергових заходів до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Далі до роботи взялися рятувальники, які у ході проведення розвідки пожежі виявили потерпілого, винесли на свіже повітря та передали до рук лікарів швидкої допомоги. Умовну пожежу було ліквідовано в короткі строки. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com