Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  22.01.2010

Минулого четверга відбувся черговий Форум місцевого розвитку Свалявського району.
Форум відкрив голова райдержадміністрації Ігор Федикович. У виступі Ігор Павлович наголосив на своїй всебічній підтримці ініціатив громад стосовно соціально-економічного розвитку населених пунктів на які залучаються додаткові кошти, в тому числі міжнародних організацій. Таку ж думку висловив у виступі і голова районної ради Михайло Воронич.
Координатор обласного ресурсного центру громад Любов Павлович підвела підсумки річної співпраці громадських організацій населених пунктів району з Проектом «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», що фінансується Програмою розвитку ООН та Європейським союзом і ознайомила присутніх з планом діяльності Проекту на 2010 рік.
На Форумі голови територіальних громад та керівники громадських організацій розповіли про стан ремонтно-будівельних робіт на об’єктах, які включені в Проект та стан їх фінансування. Підрядними організаціями практично завершено роботи по реконструкції приміщень дошкільного навчального закладу села Солочин з добудовою тамбура з метою енергозбереження приміщень, капітально відремонтовано амбулаторію с. Голубине, змонтовано вуличне освітлення с. Родниківка.
Громадська організація «Крехая»   с. Солочин отримала другий транш коштів Проекту, використала свою частину коштів та внесок сільської ради. Для завершення розрахунків з підрядником залишилось забезпечити внесок районного бюджету в сумі 15 тисяч грн.
Громадські організації «Лужанка»   с. Голубине, «Мрія»   с. Дусино, «Маковиця»   с. Ганьковиця прозвітували про використання коштів першого траншу та днями отримають другий транш коштів Проекту.
Форум місцевого розвитку прийняв рішення про організацію на базі управління економіки Ресурсного центру громад Свалявського району для консультаційної та методичної роботи,   забезпечення підтримки громадських організацій, планування, координування, впровадження та моніторингу діяльності організацій громад на районному рівні.
Форум підтримав ініціативи громадських організацій на 2010 рік:
«Ремонт по енергозбереженню дошкільного навчального закладу села Голубине» кошторисною вартістю 150,8 тис. грн..
«Будівництво зовнішніх та внутрішніх мереж газо-, водо-, теплопостачання та каналізація дошкільного навчального закладу села Неліпино» кошторисною вартістю 115,2 тис. грн..Управління економіки райдержадміністрації.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com