Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Район гідно відзначає 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

У 2014 році Україна відзначає 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення ювілею видатного сина українського народу, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні та за її межами видано відповідний Указ, яким 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.
На Свалявщині також розпочато підготовку до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Так, розпорядженням голови райдержадміністрації утворено організаційний комітет та розроблено районний План заходів.  
Загалом   протягом 2013-2014 років в районі проведено цілий комплекс культурно-мистецьких, просвітницьких заходів, серед яких зустрічі керівництва району з представниками творчої інтелігенції, урочисті зібрання та святкові концерти, літературні свята, уроки народознавства, літературні читання. У бібліотечних та музейних установах району експонуватимуться тематичні виставки, проходять науково-практичні конференції тощо, а у закладах освіти - години спілкування, бесіди, конкурси, тематичні виставки, конференції тощо.
Наше головне зобов’язання перед пам’яттю Великого поета — нести крізь віки його спадщину, зберігаючи для нащадків полум’я Шевченкових слів, докласти максимум зусиль для належного відзначення в області його 200-літнього ювілею. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com