Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  17.03.2014

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

16 березня відзначили своє професійне свято працівники житлово-комунальної галузі. За сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень   у сфері житлово-комунального господарства району з нагоди Дня професійного свята Почесними грамотами райдержадміністрації відзначено кращих працівників сфери житлово-комунального господарства району.
Своєю щоденною справою ви забезпечуєте тепло і комфорт в оселях людей. Ви працюєте за будь-якої погоди, відновлюючи системи життєзабезпечення населених пунктів. Ваша самовідданість і наполегливість викликають глибоку повагу.
Щоденною нелегкою роботою Ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від Вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров»я.
Реформування житлово - комунального господарства району дало можливість власникам багатоквартирних житлових будинків самим бути господарями своїх домівок шляхом створення найефективнішого методу керування житловим фондом - створення об»єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ).
За ініціюванням відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації спільно із головами територіальних   громад проводяться збори мешканців багатоквартирних житлових будинків щодо роз»яснення мешканцям порядку створення об»єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку.
В житловий фонд Свалявського район входять - 96 багатоквартирних житлових будинків, загальною площею - 92 826,1   тис.м.кв., загальна площа житлового фонду, що перебуває в комунальній власності (ВУКГ м. Свалява) становить -   60058,3 тис.м.кв., та обслуговує - 38 багатоквартирних житлових будинків, в підпорядкування ОСББ нараховується - 20 багатоквартирних житлових будинків, загальною площею 25431,1 тис.м.кв., в підпорядкуванні житлово-будівельних кооперативів - 3 житлові багатоквартирні будинки, загальною площею - 2,6 тис.м.кв., відомчому житловому фонду підпорядковані - 8 багатоквартирних житлових будинки, загальною площею - 4,6 тис.м.кв., та приватний житловий фонд, що є у підпорядкуванні громадян в сільській місцевості, становить - 27 багатоквартирних житлових будинків загальною площею - 7,4 тис.м.кв.
Протягом 2013 року утворено 2 об»єднання співаників багатоквартирних житлових будинків, а саме :
ОСББ "Медова Пасіка" в с. Пасіка, 32 "а" - це 2 квартирний та 2 поверховий житловий будинок,   загальною площею - 100 м.кв.;
ОСББ "Поляна – 2013" в с. Поляна вул. Борканюка,19 -   це 3 квартирний, 2 поверховий житловий будинок, загальною площею 352,8 м.кв.
Також вже в першому кварталі 2014 року   утворене ОСББ "Городок ЯМ" в м. Свалява, вул. Я.Мудрого, 25 – це 2 поверховий 17 квартирний житловий будинок. Тенденція створення ОСББ має позитивну динаміку.
Аналіз основних завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства протягом 2013   року на території Свалявського району виконано за наступними показниками, а саме :
Свалявським районним комунальним підприємством "Водопостачання та водовідведення" виконано слідуючі заходи, а саме :
І. Дільниці водопостачання:
- виконано аварійно-ремонтних робіт по мережі водопостачання в кількості – 85 шт., на суму – 95,8 тис.грн;
- для знезараження питної води придбано :
зріджений хлор в кількості - 4,5 т на суму - 81,0 тис.грн;
гіпохлорид в кількості - 0,49 т на суму – 10,2 тис.грн;
- виконано роботи по очищенню водозабірних споруд та відстійників від мулу і гравію та проведено їх дезінфекцію;
- виконано роботи по ремонту та гідроїзоляції горизонтального відстійника на водозаборі Ждимир на суму - 38,0 тис.грн.;
- проведено поточний ремонт будівель водопровідних насосних станцій по вул. Донського, вул. Невського та вул. Комунарів, профілактичний ремонт насосного обладнання та запірної арматури;
- виконано роботи по ремонту виробничо-побутових корпусів на водозаборах Бистрий, Ждимир і с. Березники. Виконано роботи по ремонту будівлі хлораторної на водозаборі Бистрий – 14,6 тис.грн.;
- проведено поточний ремонт технологічного обладнання та запірної арматури на водозаборі Ждимир, с. Березники та с. Росош;
- проведено поточний ремонт камер переключення фільтрів на водозаборі Бистрий в м. Свалява та с. Березники;
- виконано роботи по заміні засувок на водозаборі Бистрий діаметром 150 мм 1 шт та на водозаборі Ждимир 2 шт., діаметром 200 мм – 10,5 тис. грн.;
- проведено роботи по ремонту промивного резервуару на водозаборі Бистрий;
- виконано роботи по досипці фільтруючого матеріалу (цеоліт) у фільтри на водозаборах Ждимир, Бистрий, с. Березники в кількості 22 т на суму - 14,5 тис.грн.;
- виконано роботи по ремонту систем опалення побутових приміщень на водозаборах Ждимир, Бистрий та НС по вул.. Донського в м. Свалява, придбано і змонтовано котли для опалення приміщень дровами – 3 шт., на суму - 26,6 тис.грн.;
- виконано роботи по промивці, очищенню та дезінфекції водопровідних мереж;
- виготовлено ДП “Львівдіпрокомунбуд”   “Проект зон санітарної охорони для водозабору Бистрий” на суму - 29,8 тис.грн.;
- для опалення побутових приміщень придбано дрова в кількості - 17 м.куб., на суму - 7,2 тис.грн;
Проведено заміну водопровідної труби, діаметром 100 мм., в               м.Свалява, вул. Серегіїв, загальною протяжністю 70 м,   на суму - 18,0 тис.грн. за кошти громади та Свалявського РКП ВВ.
Всього по дільниці водопостачання придбано матеріалів та виконано робіт на суму - 357,7   тис.грн.

ІІ. Дільниці водовідведення:
- виконано аварійно-ремонтних робіт в кількості - 92 шт., на суму – 75,2 тис.грн;
- придбано і змонтовано блок керування насосами на КНС по вул. Корятовича в м. Свалява в кількості 2 шт., на суму - 14,7 тис.грн;
- проведено поточний ремонт електрообладнання КОС та КНС в м. Свалява;
- виконано роботи по ремонту штукатурки та фарбування фасадів будівель на КОС в м. Свалява та ремонту покрівлі на будівлі складу хлора на суму - 35,0 тис.грн.;
- проведено промивку та прочищення каналізаційних мереж по вулицях       Я. Мудрого, Київської, Суворова в м. Свалява та Зарічна в с. Росош;
- виконано роботи по ремонту каналізаційних мереж по вул. Б. Хмельницького та вул. Старолюбовнянська;
- проведено поточний ремонт газодувок та насосів на КОС та КНС та систем вентиляції на суму – 10,8 тис.грн;
- виконано роботи по ремонту системи опалення та придбано котел для опалення побутових приміщень на дровах на суму – 19,0 тис.грн;
- придбано насос на КНС по вул. Мукачівська в кількості – 1 шт., на суму – 24,8 тис.грн;
- виконано роботи по промивці та прочистці каналізаційних мереж, на суму – 5,6 тис.грн;
виконано роботи по ремонту блоку очисних споруд   в м. Свалява, на суму – 12,0 тис.грн;
придбано дрова   в кількості - 14,8 м.куб., на суму - 4,3 тис.грн;
проведено реконструкцію каналізаційної мережі по вул. З.Космодемянської   в м. Свалява для ОСББ «Мочар», на що витрачено кошти місцевого бюджету в сумі - 12,9 тис.грн.
проведено будівництво каналізаційної мережі по вул.. Гуци в м. Свалява (ГО Сонячний промінь) на що використано кошти місцевого бюджету в сумі 30,0 тис.грн.,   коштів громадян 10,0 тис.грн.
Всього по дільниці водовідведення придбано матеріалів та виконано робіт на суму – 201, 4 тис.грн.
ІІІ. Енергогосподарство:
1. Виконано профілактичні роботи та ремонт електрообладнання на суму - 17,0 тис.грн.
ІV. Автотранспортна дільниця :
1. Виконано роботи по ремонту автомобілів, спецмашин та екскаваторів на суму - 86,5 тис.грн;
2. Виконано роботи по ремонту побутового приміщення на суму – 5,7 тис.грн;
3. Придбано дрова в кількості - 14,8 м.куб., на суму - 4,4 тис.грн.
Всього по дільниці автотранспорту – 96,6 тис.грн.
Всього по РКП ВВ використано коштів 672,7 тис.грн, коштів місцевого бюджету 42,9 тис.грн, коштів громадян 20,0 тис.грн.

В житловому господарстві міським комунальним підприємство "Виробниче управління комунального господарства м. Свалява" протягом 2013 року   виконано робіт по поточному ремонту покрівель, під»їздів, заміні каналізаційних та водопровідних труб на суму 83,7 тис.грн.
Здійснено поточний частковий ремонт м»яких покрівель на 9 багатоквартирних житлових будинках   за адресою м. Свалява, вул. Київська 2, 4«а», 8, Головна, 31, 56, 62, 68,   Шерегія, 7, Менделеєва, 15, загальною площею площею - 2560 м.кв., на що використано кошти в сумі   - 52,5 тис.грн. Проводяться роботи по фарбуванню огорожі, лавок, під»їздів, дитячих майданчиків, також здійснюються поточні роботи по прибиранню прибудинкових територій, ремонт під»їздів, освітлення прибудинкової території та під»їздів, проводяться поточні роботи по ліквідації аварій, проведена заміна стояків водопостачання в багатоквартирних житлових будинках за адресою м. Свалява вул. Суворова, 7, Головна, 31,68,70,   на суму - 3780,0 грн., та в будинках по вул. Головна, 68, 62, 70, 56, Київська, 4а, Суворова, 7, Менделеєва, 15 системи водовідведення на суму - 4480,0 грн.
Також проведено ремонт електощитових по вул. Суворова, 7, Головна, 56 на суму - 2760,0 грн.
Проведено реконструкцію каналізаційної мережі   в підвальному приміщеннях в 3 багатоквартирних житлових будинках   до оглядових колодязів в житлових будинках на загальну суму - 3993,0 грн.
Поточний ремонт в під»їздах багатоквартирних житлових будинків на суму – 4851,0 грн.
Проведено заміну розбитого скла в під»їздах багатоквартирних житлових будинків на загальну суму - 680,20 грн.
Проведено профілактику та ремонт всіх електощитових, що забезпечує безперебійне електропостачання мешканців будинків, на ці цілі використано кошти в сумі   - 4055,8 тис. грн.
Виробничим   управлінням   комунального господарства протягом 2013 року проведена певна робота по благоустрою та санітарній очистці міста.
З початку року освоєно кошти в сумі – 1053,0 тис. грн., в тому числі на благоустрій та санітарну очистку – 559,1 тис. грн. що є   результатом більш ефективної роботи служби, комплексним вирішення поставлених завдань, зміцнення та раціональним використання наявної матеріальної бази.
Значна увага управлінням приділяється вивезенню, утилізації твердих побутових відходів та утриманню міського сміттєзвалища. Щорічно вивозиться   та захоронюється 8000 тонн сміття , з початку року утилізовано 4000 тонн або 16000 м3. Проводиться робота по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очистка берегів річок Свалявка, Латориця.
Службою енергетика проводиться роботи по утриманню в задовільному стані мереж вуличного освітлення міста та с. Драчино, протяжність якої складає - 37 км., що складає - 80 відсотків вулиць міста. З початку року на ці цілі використано - 235,0 тис.грн., зокрема, відремонтовано - 55 діючих світильників, встановлено - 15 нових, замінено - 740 ламп   різного типу накалювання. Проведено ремонт 6 вузлів обліку вуличного освітлення з встановленням 2-х нових лічильників, та з заміненням комутаційної апаратури (реле часу, магнітні пускачі, запобіжники та ін). За використану електроенергію вуличного освітлення в поточному періоді оплачено - 110,8 тис.грн., вартість замінених матеріалів складає - 30,0 тис.грн. Однак слід зауважити, що 25 відсотків мережі вуличного освітлення потребує заміни.
Підприємством проведено поточний ремонт доріг вул. Л.Тостого, Київська, Борканюка, Шевченка, пл. Головна, Бистрянська, Робітнича, І. Франка, Гірська, Достоєвського, загальною площею - 561 м 2 , на загальну суму - 64,5 тис. грн., нанесено дорожню розмітку зебра, площею – 240 м2 на загальну суму - 5,9 тис.грн., проведено прочистку узбіч вулиць грейдером на загальну суму - 3,8 тис.грн., здійснено ремонт бордюр протяжністю - 32 м/п., на загальну суму - 8,4 тис.грн., проведено зимове утримання доріг та ливневої каналізації. Проведено полив доріг та зелених насаджень на суму - 11,16 тис.грн.
Регулярно проводиться зрізання аварійних дерев та формування крон. В загальному здійснено обрізку - 175 дерев, на загальну суму - 20,7 тис. грн.
На належному рівні утримуються зелені зони міста та тротуари,   здійснено висадку зелених насаджень, квітів, проводиться   утримання газонів на площі - 40 040 м2,   на суму - 28,4 тис.грн., проведено ремонт лавок площею 212 м2, на суму - 4,9 тис.грн., здійснено озеленення міста та утримання зелених зон на загальну суму - 20,4 тис.грн.
Також працівниками підприємства проведено реконструкцію освітлення міського парку на суму - 85,0 тис.грн.,   вул. Молодіжна - 15,8 тис.грн.
Виробничим управлінням обслуговується 4 кладовища, проведено - 157 захоронень, за надані ритуальні послуги підприємством одержано - 69,3 тис. грн.
Задля безпеки та впорядкування дорожнього руху встановлено та реставровано дорожні знаки, проводиться відновлення дорожньої розмітки, пішохідних переходів на ці цілі використано кошти в сумі   – 25,0 тис.грн;
Проведено прочистку водостічних колодязів та ливневих каналізацій міста.
Також не можна не відзначити роботу комунального приватного підприємства "Комунал" с. Поляна. Дане приватне підприємство займається обслуговуванням житлового фонду, зовнішнє освітлення, вивіз побутових відходів, благоустрій прилеглих території тощо. Також варто зазначити, що послуга з вивіз побутових відходів від громадян Полянської сільської ради здійснюється на безкоштовній оплаті. Злагоджена робота даного підприємства   забезпечує чистоту та порядок на території Полянської сільської ради. А село Поляна вже третє кращий населений пункт в Всеукраїнському конкурсі "Найкращий населених пункт з благоустрою та громадського порядку" серед населених пунктів в Закарпатській області та вдруге займає друге місце серед населених пунктів України.
Також проведено значні роботи з покращення благоустрою за кошти місцевих бюджетів, а саме:
реконструкція стадіону в с. Поляна, на що використано кошти місцевого бюджету в сумі - 173, 9 тис.грн;
будівництво тротуарів в с. Поляна вул. Жовтнева, на що витрачено кошти місцевого бюджету в сумі - 139,6 тис.грн;
проведено реконструкцію зовнішнього освітлення міського парку ім.. І.Франко в м. Свалява, на що витрачено кошти місцевого бюджету в сумі - 86,5 тис.грн;
проведено капітальний ремонт мощення міського парку і. І. Франко в м. Свалява, на що витрачено кошти місцевого бюджету в сумі - 40,9 тис.грн;
за рахунок поповнення статутного фонду КП ВУКГ Свалявською міською радою в сумі 479,453 тис.грн придбано автомобіль грейдер для утримання доріг міста в зимовий період;
завершено газифікацію с. Сасівка урочище Хрест та Млин вулиці Християнської на що використано кошти місцевого бюджету в сумі 106,9 тис.грн;
проведено капітальний ремонт сільського стадіону в с. Сусково, на що витрачено кошти місцевого бюджету в сумі 15,0 тис.грн;
Інші кошти (інвесторів):
приватним підприємцем Салій О.О. (власник першого поверху в багатоквартирному житловому будинку де розташований магазин) проведено роботи з благоустрою (встановлення бруківки, зеленої зони, місця для паркування автомобілів, освітлення, відео спостереження, реклами, асфальтування заїзду) прилеглої території до багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Дружба» в м. Свалява, вул. Визволення, 97, на суму 220,0 тис.грн.

Злагоджена щоденна співпраця комунальних служб району забезпечує тепло і комфорт в оселях людей, дбає про санітарний стан, здійснює ряд заходів щодо забезпечення населення питною водою, забезпечує соціальну стабільність, системне життєзабезпечення населених пунктів, дарує громадський спокій, добробут, добрий настрій.
Щиро вдячний керівникам житлово-комунальних служб району за тісну співпрацю та порозуміння.

Начальник відділу інфраструктури, житлово - комнального господарства та будівництва райдержадміністрації       В.Івашкович 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com