Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 19 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  В районні розпочата акція “Зробимо Свалявщину чистішою”

Розпорядженням голови районної державної адміністрації 14.03.2014   №51 з 14 березня по 14 квітня 2014 року в районі розпочато місячник благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів району. Ми любимо наш район, його мальовничі населені пункти, краєвиди. Тому спільними зусиллями приберімо засмічені території поміж населеними пунктам,   вулиці, узбіччя доріг, парки, сквери, газони, земельні ділянки, кювети, береги річок та струмків, прибудинкові території, а це буде ефективніше та дієвіше коли ми це зробимо разом !!! приберімо наш дім, у якому живемо!!!
З 14 березня стартує акція “Зробимо Свалявщину чистішою”, під час якої мешканці прибиратимуть прибудинкові території та придвір’я, території власних дворогосподарств, місця відпочинку.   До загального прибирання долучаться і працівники комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій та приватний сектор.
Хочу наперед сказати щире спасибі усім людям, яким небайдужий наш загальний дім — Свалявський район, який є візиткою для багатьох туристів.

Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації                 В.Івашкович 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com