Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 09 Квітень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  28.01.2010

Новий голова РДА на місці вивчає стан справ у районі

Минули три тижні, як головою райдержадміністрації призначено Ігоря Федиковича. Посада керівника такого рангу для нього не нова, на початку 2000 років таку ж він обіймав на Перечинщині. Попри те, що обидва райони багато в чому схожі – і культурними традиціями, і структурою народногосподарського комплексу, що значною мірою визначало пріоритети розвитку, сьогодення, природно, змушує знаходити нові підходи для розвитку промисловості, сільського господарства, а у випадку Свалявщини – туристично-рекреаційного потенціалу району. За таких умов цілком логічно робити акценти на подальшому розвитку оздоровниць, приведенню їх у відповідність до міжнародних стандартів. На особливому рахунку мають бути рекреація, організація відпочинку в горах, інфраструктура, без якої годі сподіватися на успіх. З цією метою   голова РДА відвідав ряд об’єктів санаторно-курортного комплексу.
За участю сільських голів проведено цікаву нараду щодо залучення міжнародних програм допомоги розвитку туристичного комплексу району, на якій ряд проектів представили керівник Фонду підтримки підприємництва Андрій Варцаба та голова правління центру розвитку сільського туризму Богдан Пранинчук. Зазначені програми, за умови активної роботи та підтримки сільських рад, сприятимуть залученню реальних коштів, які в подальшому будуть працювати на місцеву громаду.
Ігор Павлович ознайомився також з роботою окремих промислових підприємств, які входять до основного кола, є найсерйознішими наповнювачами місцевого бюджету. Найбільший відсоток із них, як відомо, припадає на виробництва харчової галузі, зокрема, виробників мінеральних вод. Збільшуючи обсяги реалізації, головне суворо дотримуватися норм видобутку, ні в якому разі не перевищувати потенційних можливостей   свердловин, бути бережливим господарем, щоб цей унікальний дар природи зберегти для нинішнього і прийдешнього поколінь, наголошував голова під час зустрічей з керівниками заводів усіх форм власності.
Соціальний розвиток населених пунктів значною мірою залежить від активності   сільської громади, самоврядного органу, в обов’язок якого входить ініціювати добрі починання, спрямовувати і координувати зусилля тих, кому небайдужа доля розбудови сіл та міста, налагодження в них цивілізованого способу життя. Основна увага повинна приділятись залученню реального інвестора, особливо у ті населені пункти району, де є надлишок робочої сили, з метою створення нових робочих місць або реанімування колишніх працюючих підприємств. Саме на цих позиціях загострював увагу І. П. Федикович, коли вів розмову з головами територіальних громад
Особливий інтерес голова РДА проявляє до стану справ в освіті, бо саме від неї залежить, хто прийде нам на зміну, наскільки грамотний, підготовлений, вихований випускник – майбутній спеціаліст. Впродовж останніх двох тижнів він ознайомився з окремими школами і дошкільними закладами, цікавився їхнім матеріально-технічним забезпеченням.
У подальшому роботу районної державної адміністрації буде зосереджено на аналізі та пошуку конструктивних рішень, спрямованих на всебічний та збалансований розвиток Свалявщини, особливо в цей непростий час кризи, що охопила всі сфери життя.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com