Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 24 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області
від 14.01.2010 № 4                   м. Свалява

Про організацію громадських
робіт на 2010 рік


Відповідно до статті 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 23 Закону України „Про зайнятість населення”, Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 року №839 та з метою організації, проведення і фінансування громадських робіт:
1. Затвердити згідно з додатком перелік видів оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам району та сприяють його соціальному розвитку.
2. Рекомендувати виконкомам місцевих рад, підприємствам, організаціям та установам комунальної та державної власності спільно з районним центром зайнятості на договірній основі організувати оплачувані громадські роботи згідно переліку видів робіт, які б забезпечували тимчасову зайнятість населення.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Баумана Т.О.
Голова   державної адміністрації                                               І.П.Федикович                                                                                                        Додаток
                                                                                                до розпорядження
                                                                                      від „ ___” ______   №___

Перелік
видів оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам району та сприяють його соціальному розвитку

1. Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг.
2. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я, будинків для громадян похилого віку, інвалідів та дітей, дитячих оздоровчих таборів, притулків для неповнолітніх та осіб без постійного місця проживання).
3. Роботи, пов’язані з ремонтом тепло- та водопостачання, вулично-дорожньої мережі на території населених пунктів у сільській місцевості.
4. Роботи, пов’язані з укріпленням дамб, мостових споруд, меліоративні роботи, що проводяться на території місцевих рад.
5. Надання допомоги та догляд за особами похилого віку, інвалідами,   хворими у закладах охорони здоров’я та допоміжні роботи у дитячих будинках та будинках для людей похилого віку.
6. Роботи по заготівлі продуктів харчування на зимовий період для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, будинків для громадян похилого віку, інвалідів та дітей.
7. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку.
8. Впорядкування місць меморіального поховання, пам’ятників та пам’ятних місць, які мають офіційний статус, або зареєстровані на території населеного пункту.
9. Роботи, пов’язані з похованням померлих (копання могил, опускання труни в могилу, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили), що проводяться в сільській місцевості.
10. Роботи з відновлення та по догляду заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури.
11. Роботи в сільській місцевості, пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких осіб, ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування.
12. Роботи з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках та упорядкування документації в архівах.
13. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел, водоймищ та русел річок.
14. Допоміжні роботи у райвійськкоматі з упорядкування документації в період призовної кампанії.
15. Допоміжні роботи при формуванні книг погосподарського обліку у виконкомах місцевих рад.
16. Лісокультурні та лісозахисні роботи – підготовка ґрунту, садіння дерев, догляд за лісовими культурами, робота в лісорозсадниках, боротьба із шкідниками і хворобами лісу.
      Керівник апарату державної адміністрації                               В.І.Легеза 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com