Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 23 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  В РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ   -   АКЦІЮ "ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"Згідно з розпорядженням РДА в районі проходить місячник благоустрою населених пунктів, а також територій, котрі прилягають до них, включаючи придорожні смуги, береги річок, окремих місць, де виникли стихійні сміттєзвалища. Огріхи, подекуди відверте нехтування окремими громадянами елементарними нормами співжиття, санітарії особливо стають помітними з настанням весни. Купами нічийного непотребу рясніють узбіччя доріг, береги річок.
Все це потрібно оперативно прибрати – підмести, почистити, вивезти. Звісно, найкраще роботи виконувати одного дня, гуртом, лише тоді помітний контраст. Таким днем для мешканців району було 12 квітня   2014 року, коли в рамках весняної толоки в районі проводився День благоустрою населених пунктів (суботник). У ньому взяли участь близько 3500 осіб. Люди старалися, не було таких, котрі б не пройнялися почуттям відповідальності за те, що їм доручили зробити. І дійсно результати такої спільної дії виконкомів місцевих рад, підприємств, організацій та бюджетних установ району, власників індивідуальних житлових будинків були помітними – довкіл стало чистіше. Зокрема, було ліквідовано 161 несанкціоноване сміттєзвалище поміж населених пунктів Драчина, Пасіки, Сускова, Голубиного, Ганьковиці, Черника, Дусина, Росошів, Керецьок та м. Сваляви; очищено придорожні канави вздовж доріг за межами всіх населених пунктів району та береги річок, кювети, канали протяжністю   53,4 км, береги річок – 17,3 км, потічків – 13,2 км, придорожніх смуг – 61,8 км, смуг відводу під залізничні шляхи – 2,2 км; вивезено всього 3557 м3 побутового сміття. Також   обрізано 35 дерев та вирубано   10 штук аварійних.
У зазначеній акції взяли участь і працівники Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок міжрайонного управління водного господарства (6 працівників), які очистили від несанкціонованих сміттєзвалищ береги річок Латориці та Вичі.
Комунальне підприємство „Виробниче управління комунального господарства” в м. Свалява організувало   вивезення ліквідованих несанкціонованих сміттезвалищ на міський сміттєзбірник, а також його працівники впорядкували газони, квітники, скверики, територію міського парку, побілили дерева та обрізали аварійні.
Місячник добігає кінця, але санітарна очистка, благоустрій територій – не кампанія. У хорошого господаря все має бути доглянути не лише навесні, а впродовж цілого року.


Начальник відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації                 В.Івашкович 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com