Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 17 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Завершено роботи з благоустрою та впорядкування прилеглої території по вулиці Визволення в м. Свалява

В рамках проведення місячника благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів району, який розпочався відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації 14.03.2014   №51 приватний сектор міста також взявся за покращення благоустрою прилеглих територій та покращення естетичного вигляду своїх закладів.
Приватний підприємцем Салій О.О., власник торгового центру "ОРС", який розташований на першому поверсі в багатоквартирного житлового будинку в м. Свалява, по вул. Визволення де створене ОСББ,   проведено роботи з благоустрою та впорядкування прилеглої території, а саме : проведено роботи з встановлення бруківки, упорядкування зеленої зони,   встановлено зовнішнє освітлення, відео спостереження, рекламні банери та щити, встановлено лавочки для відпочинку, висаджено кущі, дерева, заасфальтовано заїзд, стоянку для автомобілів та прилеглу території до багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Дружба"   в м. Свалява, вул. Визволення, 97. Орієнтовна сума використаних коштів на зазначені роботи становить - 240,0 тис.грн.
Дані роботи значно покращили інфраструктуру та благоустрій даної місцевості.

Начальник відділу інфраструктури, житлово - комунального господарства та будівництва райдержадміністрації       В.Івашкович

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com