Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 16 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів Свалявського району20 травня у малому залі райдержадміністрації під керівництвом очільника району Андрія Наливайка відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів Свалявського району. У роботі наради взяли участь керівники відділу освіти, молоді та спорту та загальноосвітніх навчальних закладів району.
Під час наради розглядалися питання, що стосувалися злободенних, проте важливих питань в галузі освіти, серед них: закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році, підсумки методичної роботи, атестації педпрацівників, участі у Всеукраїнських учнівських олімпіад та обласних конкурсах, пропозиції профспілки працівників освіти   щодо оздоровчої кампанії під час літніх відпусток.
Голова райдержадміністрації Андрій Наливайко привітав освітян району з успішним завершенням навчального року, побажав успіхів і натхнення   в їх подальшій роботі. Він пообіцяв відвідати всі навчальні заклади району у найкоротший термін і зробив пропозицію директорам шкіл визначитися з нагальними проблемами для вирішення їх   до початку нового навчального року. Також керівник району поставив конкретні завдання перед керівниками освітньої галузі, взявши їх виконання під особистий контроль.
Учасники наради обговорили та прийняли відповідні рішення з різних питань. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com