Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 06 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Сесія пройшла у дебатах, але рішення з більшості питань   були прийняті одноголосноНа двадцять третю сесію районної ради шостого скликання, яка відбулася минулого вівторка під головуванням заступника голови районної ради Василя Поповича, із 28 депутатів з’явилось 20. На сесію були запрошені голова райдержадміністрації, його заступники, голови територіальних громад району, начальники правоохоронних та контролюючих органів.
Перед тим, як перейти до процедурних питань, головуючий представив присутнім нового голову Свалявської райдержадміністрації Андрія Федоровича Наливайка, призначеного розпорядженням в. о. Президента України з часу попереднього пленарного засідання. Побажав йому успіхів у роботі. Також В. Г. Попович зазначив, що 14 квітня до районної ради надійшло повідомлення про створення депутатської групи „За євроінтеграцію”, головою якої обрано депутата М. Й. Таліяна (члени депутатської групи – В.І. Вальо, Ю.М. Кошеля, В.В. Зварич, В.. Гайпел).
Після обрання секретаріату у складі В. Желізняка, В. Зварича, І. Кеменяша та затвердження регламенту роботи депутати ознайомились з порядком денним. На сесію виносилось п’ять питань, які були детально обговорені на засіданнях постійних комісій. І якщо до перших чотирьох – „Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 322 „Про районний бюджет на 2014 рік”, „Про внесення змін до районної програми розвитку та вдосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2012-2015 роки”, „Про внесення змін до районної Програми „Турбота” на 2013-2015 роки”, „Про Програму патріотичного виховання молоді, підготовки молоді до військової служби, проведення часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів, на 2014 рік” суттєвих зауважень не було, то останнє – „Про звернення колективу КУП „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації” колегія районної ради запропонувала виключити з розгляду на 23 сесії у разі отримання заяви від директора КУП „Свалявське районне БТІ” О. В. Рущака про звільнення з посади. Хоч заяву було подано, все ж на сесію прийшла група громадян на чолі з Іваном Вагнером, аби пересвідчитись, що   цього разу депутати звільнять директора з роботи, адже   торік питання про його перебування на даній посаді на сесії розглядалось, директору тоді висловили недовіру, але судом він був поновлений на роботі.
За пропозицією депутатів питання „Про звернення колективу КУП „Свалявське районне бюро технічної інвентаризації” розглядалось першим, а не останнім, як планувалось. Присутніх із станом справ на підприємстві ознайомила голова профспілкової організації Магдалина Валько, зазначивши серед іншого і про те, що, незважаючи на важкий фінансовий стан, директор прийняв на роботу водія і ще одного бухгалтера в той час, коли кожен уже працюючий спеціаліст через відсутність коштів на виплату заробітної плати пробув у безоплатній відпустці по 15 днів. Доповнив виступаючу, називаючи ще ряд   фактів з діяльності КУП, ІванВагнер. Він також запропонував розглянути питання про структуру апарату районної ради. Розгорілась дискусія. Висловлювались як депутати, так і запрошені. Зокрема, директор БТІ Олександр Рущак відзначив, що в цій справі багато домислів, за свою роботу він не соромиться, адже підприємство функціонує нормально, а заяви на звільнення працівники написали за власним бажанням. Здавалось, що досягти консенсусу не вдасться. Та слово взяв начальник Свалявсько-Воловецького РВ УМВС Людвіг Файт, який наголосив, що не оцінюватиме ефективність чи неефективність роботи БТІ, а що ж до зловживань, то у райвідділі міліції з цього приводу відкрито кримінальне провадження   і якщо вину директора буде доведено,   він буде притягнутий до кримінальної відповідальності.
Таким чином, після низки запитань до директора та обговорення окремих пропозицій депутати прийняли рішенння звільнити з роботи керівника КУП „Свалявське БТІ” О. В. Рущака.
Після цього робота сесії перейшла в нормальне русло і решту питань депутати розглянули дуже швидко, не вдаючись до дебатів. Усе, що мали з’ясувати, як уже повідомлялось, з’ясували попередньо на засіданнях комісій, тож голосували швидко і злагоджено. Серед прийнятих на цій сесії рішень – внесення змін до цьогорічного бюджету (з уточненнями та доповненнями), до районної програми розвитку та вдосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2012-2015 роки,   до районної Програми „Турбота” на 2013-2015 роки, а також про Програму патріотичного виховання молоді, підготовки молоді до військової служби, проведення часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів, на 2014 рік.
Насамкінець засідання до залу ввійшло декілька десятків активіств обласного осередку „Правий сектор” у традиційному камуфляжному екіпіруванні та із зброєї. Їх керівник Олександр Сачко познайомив присутніх з представником їхньої організації у Свалявському районі – Василем Желізняком, заявивши, що його не цікавить ні політика, ні до якої партії дана людина належить. Така зухвала заява викликала неоднозначну реакцію в залі, оскільки саме В. Желізняк причетний до фінансових негараздів на БТІ, про що говорилось на нинішній сесії.
Після нетривалого обговорення цієї кандидатури двадцять третя сесія завершила свою роботу. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ

 


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com