Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 17 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ МЕДИЧНОГО ФАХУЗа доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.
Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею вони повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом   повертають людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують їхні корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.
12 червня в актовому залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З трибуни лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху від голови райдержадміністрації Андрія Наливайка, голови районної ради Івана Гартавела, помічника голови обласної ради Івана Мікульці, головного лікаря районної лікарні Олександра Сурана, в.о. головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Едіти Пащенко. Вони висловили подяку медикам, побажавши їм міцного здоров"я та злагоди у родинах, і запевнили, що районна влада й надалі докладатиме всіх зусиль, аби забезпечити гідні умови праці для усього персоналу закладів охорони здоров"я району.

Кращим представникам медичної галузі, ветеранам охорони здоров"я   та молодим спеціалістам керівники   з нагоди свята вручили почесні грамоти. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com