Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 05 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

23 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сая Івана Івановича проведено нараду про стан розрахунків за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги.
У зазначеній нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ та організацій, енергопостачальних кампанії та житлово - комунальних служб району.
Під час проведення наради проведено детальний аналіз   фінансово-господарської діяльності підприємств житлово - комунального господарства району. Протягом першого півріччя 2014 року активні підприємства у сфері житлово - комунального господарства   району та сплати за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги.
Моніторинг розрахунків за житлово-комунальні послуги показав, що   заборгованість населення знижується шляхом укладання з боржниками мирових угод і реструктуризацією давніх боргів, поліпшено стан розрахунків споживачів усіх категорій.
Протягом першого півріччя 2014 року комунальними підприємствами вчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.
Рівень сплати за спожиті енергоносії по району в цілому за   перше півріччя 2014 року становить (оперативні дані): за природний газ – 103,1 %, за електроенергію – 102,6 %, за послуги водопостачання та водовідведення –     100,3 %.
За наслідками проведеної наради прийнято відповідне доручення, яким зобов’язано керівників житлово-комунальних служб району взяти на особистий контроль стан підготовки до опалювального сезону та постійно здійснювати заходи з недопущення перебійного постачання житлово-комунальних послуг населенню. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com