Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Свалявщина відзначала День Державного Прапора України та 23-у річницю Незалежності України.        23 серпня 2014 року відбулися урочистості   з нагоди   святкування в районі   Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України .
          В урочистих заходах взяли участь представники органів   виконавчої влади, органів місцевого самоврядування , представників   громадськості, діячів   освіти і культури.
        В ході проведення   заходів відбулося урочисте підняття   Державного Прапора України. З вітальним словом   виступив голова райдержадміністрації Андрій   Наливайко, який у своєму   виступі   особливу увагу звернув на вшанування   багатовікової історії України, подальшого розвитку славетних традицій патріотизму   та духовності Українського народу, виховання поваги громадян до державних символів України, утвердження національної свідомості та консолідації суспільства навколо знаменитої події   проголошення 24 серпня   1991 року   незалежності України.
        За багаторічну   сумлінну працю, високу професійну   майстерність та з нагоди відзначення   Дня   Державного Прапора   та 23-ї річниці   незалежності України було проведено вручення   нагород обласної державної адміністрації, обласної   ради та спільних   грамот райдержадміністрації та районної ради. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com