Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 17 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

22 серпня   при першому заступнику голови райдержадміністрації Сай І.І. проведено нараду з автомобільними перевізниками району. У нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та перевізники району.
Під час проведення наради було розглянуто звернення-скаргу ФОП Григи М.О., власника торгового комплексу "Мандарин" в м. Сваляві по вул. Київській, стосовно несанкціонованої автобусної зупинки поблизу вказаного   комплексу. Під час розгляду вищезазначеного питання було наголошено на недопущенні функціонування цієї зупинки та чіткому дотриманні виконання маршрутів. Акцентувалася увага на порушені вимог статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт" та забезпеченні перевезення пільгових категорій населення, які відповідно до законодавства користуються такими правами. Також проведено аналіз стану перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі територій району. За наслідками проведеної наради зобов»язано перевізників району дотримуватися вимог та засад   Закону України ″Про автомобільний транспорт″.
За наслідками проведеної наради зобов»язано перевізників району провести внутрішні наради з найманими працівниками (водіями), строго дотримуватися виконання маршрутів, етикету спілкування з пасажирами, дотримуватися вимог статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт" та забезпечити перевезення пільгових категорій населення, які відповідно до законодавства користуються такими правами. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com