Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Грудень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




  Геноцид українського народу



Минув 81 рік з того часу, коли вище партійне керівництво СРСР вдалося до злочинних дій, які призвели до масового голоду та багатомільйонних людських втрат
Цей період можна назвати чорною сторінкою нашої історії. Здавалося б, минуло вже понад вісімдесят літ, але й до тепер у кожній українській душі болить за тими невинно вбитими українцями, які стали жертвами комуністичного свавілля, головною метою котрого було тільки одне – придушення українського національно-визвольного руху і фізичне знищення частини українських селян. Голодомор 1932–1933 рр. цинічно замовчувався радянською владою, але ряд закордонних періодичних видань дедалі частіше бралися опубліковувати різноманітні матеріали та репортажі, які неодноразово доказували факт існування великого голоду в Україні. Тодішнє керівництво Радянського Союзу відчайдушно вдавалося до спроб заперечити голодомор через своїх однодумців на Заході, але злочин подібного масштабу приховати просто неможливо.
Минав рік за роком, науковці бралися детально вивчати масовий голод, що вирував як на території України, так і в межах Кубані, переважну більшість населення якої становили саме українці, але тільки 28 листопада 2006 року Верховна Рада України все-таки спромоглася ухвалити закон «Про Голодомор 1932–1933 рр.», який трактує події тих років, як геноцид українського народу.
Кожного року, в четверту суботу листопада, мільйони наших співвітчизників та сотні тисяч українців, що проживають за кордоном, поминають жертв жахливого та масового голодомору, який забрав життя мільйонів невинних людей.   З цієї нагоди на минулому тижні, 22 листопада, у Меморіальному парку, що по вулиці Ярослава Мудрого в Сваляві, відбулися поминальні заходи за участі керівників райдержадміністрації та районної ради, начальників і завідувачів усіх структурних підрозділів Свалявської РДА, а також десятків небайдужих людей. Запиливши лампадки, учасники організовано ввійшли на територію Меморіального парку, аби поставити свої свічки на обтягнутий в чорну тканину хрест, що заздалегідь був розміщений організаторами даного дійства. Хвилиною мовчання пом’янули душі померлих внаслідок великого голоду українців, після чого поминальні заходи було завершено.



 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com