Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 16 Жовтень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
           3 грудня 20014 року голова РДА Микульця Іван Іванович спільно з представниками обласного комітету допомоги матерям та дружинам учасників АТО провів нараду з   дружинами, матерями і безпосередньо із самими учасниками антитерористичної операції Свалявського району. На зустріч були запрошені начальник управління соціального захисту населення Мішко Марія та начальник управління юстиції Хайнас Тетяна. В нараді взяла участь представник обласного комітету матерів Марина Решетар.
          Мета наради - створення в районі комітету матерів та дружин учасників АТО. За пропозицією учасників наради було обрано районний комітет у складі трьох осіб – дружин, матерів учасників АТО: Дребітко Тетяну, Лянг Вікторію та Колоколову Софію. Окрім цього, було порушено ряд питань соціального та юридичного характеру, одним з яких було питання виділення матеріальної допомоги та призначення пільг сім’ям учасників АТО.
        Головою РДА дано доручення відповідним структурним підрозділам опрацювати питання щодо проходження реабілітації та безкоштовного лікування учасників АТО в санаторіях району та надання безкоштовних юридичних консультацій, та послуг психолога для учасників АТО. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com