Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 17 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


30 грудня   перший заступник голови райдержадміністрації   Ярослав Попик провів зустріч   з   благочинними, керівниками та священиками релігійних громад різних конфесій, які діють на території району.
    Мета зустрічі   ближче познайомитися, а також розглянути напрямки можливої співпраці у вирішенні соціально важливих питань для громад і громадян – жителів району. ʺНа сьогодні релігійна ситуація в районі – стабільна. Влада, громади і конфесії знаходять спільну мову. Загрози виникнення конфліктів немає, але трапляються поодинокі випадки проявів нетерпимості. Саме тому ми маємо випрацювати дієвий механізм взаємодії,ʺ - зазначив заступник голови.
    Закликав усіх присутніх підтримати ті дії, які робить теперішня влада щодо підтримки та   забезпечення військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.   ʺУкраїна переживає один з найважчих моментів своєї історії. Тому зараз в нашому суспільстві як ніколи потрібними є взаємна допомога, підтримка, милосердя та благодійність. Церква залишається тим інструментом суспільства, якому найбільше довіряють краяни. Тому ми покладаємося на вашу допомогу у вирішенні багатьох суспільних проблемʺ - наголосив Ярослав Попик.
    Благочинні, керівники та священики релігійних громад розповіли про участь   релігійних   громад в суспільному житті Свалявщини   та висловили своє бачення розвитку співпраці…
      Серед пропозицій були такі: провести спільний молебень за Україну та український народ, за мир в державі, за міжнаціональну та міжконфесійну злагоду; долучитися до гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які мобілізовані на Свалявщині для виконання завдань із захисту територіальної   цілісності, кордонів держави   та АТО і, звичайно, продовжувати спільно планувати та проводити заходи соціального, духовного спрямування, метою яких є підтримка людей, їх згуртування.
      "Наш край був і залишається прикладом, де мирно і толерантно живуть представники різних релігійних конфесій…Діалог буде продовжений, і ті багато питань, які порушувалися, знайдуть свої рішенняʺ», - підсумував результат зустрічі заступник голови держадміністрації. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com