Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 24 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

29 січня 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Русина І.В. проведено нараду з питання стану розрахунків за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги.
В зазначеній нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ та організацій, енергопостачальних кампанії та житлово - комунальних служб району.
В ході проведення наради проведено детальний аналіз   фінансово-господарської діяльності підприємств житлово - комунального господарства району. Протягом 2014 року активні підприємства у сфері житлово - комунального господарства   району   заборгованості   зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, виплат заробітної плати та сплати за спожитті енергоносії не мають.
Проведений моніторинг розрахунків за житлово-комунальні послуги показав, що   заборгованість населення знижується шляхом укладання з боржниками мирних угод та реструктуризацією давніх боргів, поліпшено стан розрахунків споживачів усіх категорій.
Протягом 2014 року комунальними підприємствами вчасно проведені розрахунки за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати та відповідні сплати до Пенсійного фонду та бюджету.
Рівень сплати за спожиті енергоносії по району в цілому за   2014 рік становить (оперативні дані): за природний газ – 104,7 %, за електроенергію – 105,5 %, за послуги водопостачання та водовідведення – 103,2 %.
              За наслідками проведеної наради прийняте відповідне доручення, яким зобов»язано керівників житлово-комунальних служб району взяти на особистий контроль стан проходження опалювального сезону та постійно здійснювати заходи з недопущення перебійного постачання житлово-комунальних послуг населенню.
Зобов»язано енергопостачальні підприємства :   Свалявський РЕМ, філією ПАТ "Закарпатгаз" та районне комунальне підприємство водопостачання   та водовідведення   вживаються   ряд   заходів, спрямованих на забезпечення своєчасної та в повному обсязі проплати за спожиті енергоносії та комунальні послуги в розрізі категорій споживачів та здійснюєвати постійний моніторинг   стану поточних розрахунків за газ, електроенергію, послуг водопостачання та водовідведення. 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com