Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 17 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  05.03.2010

У четвер, 4 березня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші здійснив робочу поїздку на Воловеччину, Міжгірщину і Свалявщину.
Під час зустрічі з керівництвом районів Олег Гаваші передусім цікавився соціально-економічними проблемами розвитку та підсумками діяльності з початку року.
Йшлося, зокрема, і про санітарний стан територій районів. І хоч днями в цих гірських районах знову випав сніг, вже зараз необхідно розпочати генеральне прибирання як населених пунктів, так і навколишніх територій. «До Пасхи в області має бути наведений порядок. І за це відповідатимуть безпосередньо керівники районів, міст і сіл, бюджетних установ тощо. Як тільки зійде сніг, необхідно одразу братися і за ямковий ремонт доріг. В низинних районах ці роботи вже розпочались», – наголосив Олег Гаваші. Кожна п’ятниця – загальнообласний санітарний день. Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації підписав ще 3 грудня 2009 року «Про план дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих територій на 2010-2015 роки». Серед заходів, зокрема, зобов’язано райдержадміністрації, міськвиконкоми за участі органів місцевого самоврядування розробити програми і плани заходів з благоустрою і програми розвитку і збереження зеленої зони населених пунктів, передбачивши на ці роботи кошти. На місцях створюють комісії з питань визначення суми збитків, завданих об’єктам благоустрою внаслідок порушення законодавства, стандартів, норм, порядків і правил у сфері благоустрою населених пунктів.
До забезпечення дотримання санітарного стану в населених пунктах долучаться дільничні інспектори міліції, санепідстанція та інші.Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com