Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 16 Січня 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  05.03.2010

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області


від 03.03.2010 № 80     м. Свалява

Про     благоустрій     і     поліпшення  
санітарного стану населених пунктів
району

        Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,   Указу Президента України від 3 березня 2008 року № 186/2008   „Про проведення Весняної толоки з озеленення і благоустрою”,   розпорядження голови облдержадміністрації від 25.02.2010 № 36   та з метою поліпшення санітарного стану населених пунктів, земельних ділянок, річок, струмків та охорони навколишнього середовища на території району, залученням широких верств населення :
        1.Провести   з 3 березня по 3 квітня 2010 року місячник з озеленення, благоустрою і поліпшення санітарного стану населених пунктів, земельних ділянок, річок, струмків на території   району.
      2.Утворити районну комісію з координації проведення місячника з озеленення, благоустрою і поліпшення санітарного стану у складі згідно з додатком.
      3.Виконкомам місцевих рад спільно з керівниками підприємств, організацій і   установ району в рамках проведення місячника   санітарної очистки, Весняної толоки з озеленення   та благоустрою забезпечити:
        - організацію та здійснення заходів із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема створення в установленому порядку у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висаджування саджанців дерев і чагарників;
        - впорядкування водоохоронних зон і прибережних смуг річок району, очистку русел річок від сміття, побутових і виробничих відходів;
      - приведення до належного естетичного та санітарного стану виробничих, торгівельних, побутових підприємств, навчальних і дошкільних закладів, установ охорони здоров’я, закладів культури та прилеглих до них територій, індивідуальних та комунальних житлових будинків, пам’ятників та обелісків, кладовищ тощо;
      - оновлення надписів населених пунктів, вулиць, адміністративних будинків, соціально-культурних, освітніх і торговельних закладів, різного роду вивісок, рекламних   щитів, дорожніх знаків відповідно до законодавства України;
      - ліквідацію   стихійних і приведення до належного стану діючих сміттєзвалищ та прилеглих до них територій;
      -   викорчовування та вирубування сухих, обрізування існуючих дерев;
      - благоустрій та санітарну очистку територій масового відпочинку громадян, очистку залізничних і автомобільних шляхів від сміття та інших забруднень.

-2-
      4.Виконкомам місцевих рад зобов’язати власників індивідуальних житлових будинків провести очистку кюветів і тротуарів, берегів річок, потічків у межах їх прилягання до ділянок землекористування.
      5.Державному підприємству „Свалявське лісове господарство” (Рущак О.В.), філії „Свалявадержспецлісгосп” (Романець В.М.), залізничній станції м. Свалява           (Бобаль В.М.), дільниці гірських річок Мукачівського міжрайонного управління водного господарства (Раточка І.Ю.) протягом березня 2010 року провести очищення підпорядкованих територій від засмічення побутовими та промисловими відходами і забезпечити їх належний санітарний стан. Про проведену роботу інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації до 1 квітня 2010 року.
      6.Виконкомам місцевих рад закріпити відповідальних працівників за населеними пунктами, вулицями, мікрорайонами для контролю виконання робіт із санітарного очищення. Злісні порушення вимог санітарних норм і правил щотижня розглядати на засіданнях адміністративних комісій з подальшим поданням матеріалів до правоохоронних органів.
        7.Рекомендувати виконкомам місцевих рад пожвавити роботу адміністративних комісій з розгляду подань відповідних служб, що стосуються стану санітарної очистки населених пунктів.
        8.Рекомендувати підприємствам, організаціям, установам та виконкомам місцевих рад встановити п’ятницю-суботу днями санітарного очищення підпорядкованих територій.
        9.Відділу освіти ( Русин В.П.) забезпечити в рамках проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою проведення у загальноосвітніх навчальних закладах акції „Посади дерево і збережи його”.
      10.Редакції газети „Вісті Свалявщини” організувати рейди - перевірки санітарного стану та благоустрою населених пунктів, виробничих, комунальних, торговельних, соціально-культурних об’єктів для широкого висвітлення проведення місячника.
      11. Рекомендувати Верхнє - Латорицькому сектору охорони навколишнього -природнього середовища (Росол В.В.), райсанепідемстанції (Черненко І.Г.), райвідділу ГУМВС України (Сверлович В.М.) у межах своєї компетенції вжити заходів адміністративного пливу щодо притягнення винних за порушення санітарного стану та благоустрою до відповідальності.
      12.Довести до відома керівників підприємств, організацій, установ і громадян, що за порушення санітарного законодавства та законодавства про охорону навколишнього природного середовища, винні нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
      13.Виконкомам місцевих рад про хід виконання заходів щодо благоустрою і санітарної очистки інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації, щочетверга упродовж березня та квітня 2010 року згідно форми, що додається.
      14.Районній комісії з координації проведення благоустрою і поліпшення санітарного стану   щомісяця 10 і 25 числа аналізувати стан благоустрою та санітарної очистки населених пунктів.
      15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Баумана Т.О.

Голови державної адміністрації
І.П.Федикович

Склад районної комісії з координації проведення благоустрою та поліпшення санітарного стану території району

 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com