Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  12.03.2010

Шляхи попередження і поширення небезпечних недуг

4 березня відбулося чергове засідання координаційної ради по боротьбі з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом, на якому розглядався стан цих захворювань та шляхи попередження поширення цих небезпечних недуг.
Районний фтизіатр В. В. Горзов проаналізував стан захворювання на туберкульоз в районі в 2009 році, наголосив на групах ризику цієї недуги. Районний епідеміолог Ю. Ю. Вощинар відзначив, що на даний час темпи росту захворюваності на туберкульоз є одними з найвищих в Закарпатті. Туберкульоз – це соціальна проблема і зусиль одних медиків та санітарних лікарів недостатньо. Потрібна взаємодія з органами місцевої влади, управліннями та відділами райдержадміністрації, громадськими організаціями. Зокрема,   необхідно закуповувати деззасоби для локалізації вогнищ туберкульозу за кошти місцевих бюджетів.
Питанню профілактики ВІЛ-СНІДу, лікуванню та супроводу ВІЛ-інфікованих та їх сімей присвятила свій виступ райінфекціоніст Г. М. Дзямко. СНІД та туберкульоз – хвороби, які часто йдуть паралельно. Вона наголосила на необхідності санітарно-просвітньої роботи серед старшокласників та молодших школярів, співпраці медиків, педагогів, працівників соціальних служб.
Слушні зауваження на координаційній раді подали начальник відділу освіти РДА В. П. Русин, директор центру зайнятості В. Д. Тимкович, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ю. Шестак.

Валерій ГАВРИЛИШИН,начальник відділу охорони здоров"я райдержадміністрації.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com