Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 20 Жовтень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області


від 09.06.2010 № 196               м. Свалява


Про   проведення   свята   мінеральної
води   “Сила життя   -   у джерелах Карпат ”

        Відповідно до статті 22 Закону України “ Про місцеві державні     адміністрації “ та   з метою розвитку   і пропаганди туристично – рекреаційної галузі Свалявського району як однієї із найбільш високопродуктивних і динамічних галузей :  
      1. Прийняти пропозицію відділу культури і туризму райдержадміністрації , виконкому   Полянської сільської   ради   та керівників суб’єктів   підприємницької діяльності     про   проведення   4   липня   2010   року в   с.Уклин , урочище                       “ Красний ”   свята   мінеральної   води   “ Сила життя   -   у   джерелах Карпат   ” .
      2. Затвердити оргкомітет   з підготовки   і проведення   свята   мінеральної води   “ Сила життя   -   у   джерелах   Карпат   ”   у   складі   згідно   з   додатком   1.
      3. Взяти до відома , що   витрати   на організацію і проведення   свята   здійснюються   за рахунок   бюджетних та   спонсорських коштів.
      4. Дозволити відділу культури і туризму   райдержадміністрації                   (Ляхович М.М.)   профінансувати видатки, пов’язані з організацією і проведенням   свята мінеральної води   “ Сила життя   -   у   джерелах   Карпат   ”   згідно з   кошторисом (додаток   2) за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті відділу культури і туризму райдержадміністрації для реалізації Програми розвитку культури і мистецтва в районі на 2008 – 2010 роки.
        5. Контроль за виконанням цього розпорядження   покласти на заступника голови державної адміністрації   Таліяна   М.Й.


Голова   державної адміністрації
Г.П. Уліганинець

Склад організаційного комітету з підготовки та проведення свята   мінеральної   води   “Сила   життя - у джерелах Карпат!“

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com